Księżna Kate w tej kreacji pokazała prawdziwą klasę. Choć nie każdemu się spodoba

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego zaprezentowała się w skromnej kreacji. Nie pozostawiła tym samym wątpliwości, kto w tym dniu ma grać pierwsze skrzypce.

Zgodnie z czasem w kaplicy św. Jerzego zebrali się wszyscy goście. Jako jedna z ostatnich na ceremonię dotarła księżna Kate.

W tym wyjątkowym dniu księżna Kate mogła wybrać naprawdę wymyślną kreację, ona jednak postawiła na prostotę. Księżna wybrała jasny strój. Swoją kreacją nie starała się wyróżniać na tle innych gości. Do kaplicy weszła w towarzystwie dzieci, które poprowadzą do ołtarza pannę młodą.

>>>ZOBACZ<<<

Jej suknia swoim krojem bardziej przypomina płaszcz niż sukienkę. Księżna dobrała do stroju kapelusz w jasnym kolorze. Wyglądała skromnie, ale jednocześnie pięknie!

MT

--------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (29)
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Kate dołączyła do gości. Jej kreacja jest dużym zaskoczeniem. Takiego stroju się nie spodziewaliśmy
Zaloguj się
 • Gość: Ad

  Oceniono 61 razy 53

  To jest płaszcz, a sukienkę ma pod spodem. Podobnie jak królowa i żona Karola. To sie dress code nazywa. Co wy 15 lat macie?

 • Gość: Sara

  Oceniono 34 razy 28

  Kurka wodna, plotku kochany powiedz na czym polega to zdziwienie ubiorem księżnej? Za cholerę nie rozumiem.

 • Gość: Anna

  Oceniono 28 razy 20

  tę kreację księżna Kate miała na chrzcie córki i bardzo dobrze bo to piękny strój i swietnie księżna w nim wygląd i pokazuje pustogłowom ,że można wystąpić kilka razy w tej samej stylizacji.

 • Gość: dres

  Oceniono 23 razy 15

  A nie ma zasady, że na ślubach tylko panna młoda ubiera się na biało? Chyba, że to nie jest biały, ale kremowy wtedy ok.

 • Gość: Dghf

  Oceniono 16 razy 12

  To sie nazywa dobre maniery i dyplomacja. Mnie uczono: jak idziesz na przyjecie do ambasoda nie wolno Ci wygladac lepiej od niego czy jego zony, jak jestes kobieta.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 10 razy 10

  Gdyby Stanisław Antoni Poniatowski herbu Ciołek pozostawił dziedziców...Sypiał z carycą i inną kurtyzaną. No i teraz Kaczyńska jest pierwszą damą tego państwa...

 • Gość: mirron

  Oceniono 14 razy 10

  Nie ma co pouczać tzw. "redaktorki" z Plotka. To przecież idiotki, typowa asceza intelektualna

 • Gość: margot452

  Oceniono 8 razy 6

  Zgodnie z czasem?!!
  Te, gimbusy, gugletranslator to naprawdę nie wszystko, czasem trzeba użyć własnego mózgu (o ile go ktoś posiada)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX