Na weselu książęcej pary nie zabrakło atrakcji. Koncert Eltona Johna to nie wszystko. W menu znalazł się ciekawy drink

Po pięknym ślubie czas na wesele. Pokaz fajerwerków, bar z alkoholami z całego świata to nie wszystko. Goście obejrzeli występ Eltona Johna!

Ceremonia zaślubin księcia Harry'ego i księżnej Sussex przejdzie do historii. Po oficjalnej części w kościele goście udali się na równie niesamowite przyjęcie weselne, które odbyło się w dworku Frogmore House na terenie prywatnego parku przy zamku Windsor. Nowożeńcy dotarli na miejsce błękitnym jaguarem.

>>>ZOBACZ<<<

Przemowy i podziękowania

Ponoć wesele rozpoczęło się od nieprzyzwoitej przemowy księcia Williama, podziękowań Meghan dla rodziny królewskiej, za to, że przyjęli ją do rodziny, a także niespodzianki od aktora, Jamesa Cordena.

Muzyka i koncert Eltona Johna

Oprawą muzyczną na weselu zajął się DJ Sam Totolee, który występował też na weselu Pippy Middleton. Dj uraczył gości ulubionymi utworami księcia Harry'ego. Na scenie pojawił się też Elton John, który zagrał mały koncert.

książę Harry, księżna Sussexksiążę Harry, księżna Sussex AP

Menu na weselu

Kolacja była przygotowana z organicznych produktów, zamówionych przez księcia Karola. Posiłki były serwowane od 19:30 do 22:00.

W menu na kolacji weselnej znalazły się też niezdrowe przekąski. Pojawiła się wata cukrowa czy burgery serwowane o północy. Przygotowany też został specjalny drink dla zgromadzonych. Koktajl z imbirem i rumem, który ponoć kolorem przypominał... kolor włosów Harrye'go. Napój miał też zabawną nazwę "Kiedy Harry poznał Meghan", nawiązującą do popularnej amerykańskiej komedii z 1989 roku, "Kiedy Harry poznał Sally".

Pokaz dla gości

Dla blisko 200 gości weselnych przygotowano jeszcze jedną atrakcję. Na koniec imprezy odbył się pokaz fajerwerków, który symbolicznie uświetnił ważny dzień.

 

MT

----------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.