Książę Karol pokusił się o żartobliwą przemowę na weselu. Goście rozbawieni, ale Harry'emu raczej nie było do śmiechu

Książę Karol zdecydował się wygłosić żartobliwą mowę na weselu księżnej Sussex i księcia Harry'ego. Gości ponoć byli rozbawieni, ale syn chyba nie był zadowolony.

Po ślubie księcia Harry'ego i księżnej Sussex odbyły się przyjęcia weselne. Jedno z nich zorganizowała królowa Elżbieta II, a drugie (które odbyło się później) książę Karol. Następca tronu pojawił się też na przyjęciu u matki, gdzie wygłosił przemówienie o swoim synu, Harrym. 

Jedna z osób obecnych na przyjęciu wyznała, że w przemowie księcia Karola nie było wzmianek o księżnej Dianie. Książę Karol pokusił się o żartobliwą przemowę i przywoływał momenty z dzieciństwa Harry'ego. Opowiadał o karmieniu go butelką i zmienianiu mu pieluch. Na koniec dodał, że obecnie jego syn prezentuje się bardzo dobrze.

Goście ponoć byli rozbawieni i płakali ze śmiechu. Można się tylko domyślać, że takie słowa mogły być dla księcia Harry'ego dosyć zawstydzające.

MT

--------------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.