Joanna Krupa zerwała zaręczyny! Wszystko przez oczekiwania partnera. "Oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać"

"Fakt" poinformował, że Joanna Krupa zerwała zaręczyny ze swoim partnerem, Douglasem. Producent filmowy miał postawić jej ultimatum - albo on, albo rozbierane sesje zdjęciowe.

Jeszcze dwa tygodnie temu Joanna Krupa pozowała na okładce "VIVY!" z wielkim tytułem "Będzie ślub!". W wywiadzie planowała ceremonię, opowiadała o miłości do Douglasa i o tym, jak bardzo chce mieć z nim dzieci. Jednak z informacji "Faktu" wynika, że wszystko się zmieniło, a modelka zerwała zaręczyny. Powód? Podobno producent chciał zmusić Krupę, żeby przestała pokazywać swoje nagie ciało w sesjach zdjęciowych. 

Kazał jej wybierać - albo on, albo rozbierane sesje. Krupa nie uległa presji - czytamy w "Fakcie".

Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna, dlatego on wolałby, żeby ukochana była "prawdziwą damą".

Chciał wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać – zdradził znajomy gwiazdy.

Jak widać Krupa nie pozwoli, żeby mężczyzna wszedł jej na głowę. Póki co modelka nie odniosła się do tych informacji, a ich ostatnie wspólne zdjęcie na Instagramie jest z jej urodzin pod koniec kwietnia. Z kolei na Instastory widać, że wczoraj wieczorem świętowała urodziny kolejny raz - tym razem w wyłącznie kobiecym gronie. Może faktycznie coś jest na rzeczy?

OG

_______________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.