Najpierw Julianne Moore, a teraz ona! Kolejna światowej sławy aktorka zachwycona Joanną Kulig

Juliette Binoche skomentowała post na Instagramie Joanny Kulig. To dla polskiej aktorki niebywały komplement.

Joanna Kulig ma w ostatnim czasie niebywale pomyślną passę. Aktorka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie promowała najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Zimna wojna". W dramacie, wyreżyserowanym przez Pawła Pawlikowskiego, występują również inne polskie gwiazdy m.in. Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza, Adam Woronowicz i Adam Ferency, ale to właśnie Kulig i jej gra aktorska zostały docenione najbardziej.

Kilka dni temu polską aktorką zachwyciła się już Julianne Moore, która osobiście jej pogratulowała zaraz po premierze filmu. Zostało to uwiecznione na jednym ze zdjęć z festiwalu, które już robi furorę w sieci.

Bardzo mocno mnie przytuliła. Była bardzo wzruszona, bardzo podobał jej się film i moja rola. Też ją przytuliłam i nie zapomnę tego do końca życia - nie kryła się ze swoim szczęściem Joanna Kulig w rozmowie z RMF24.

Jak się okazuje, jej talent i charyzma oczarowały także Juliette Binoche. Francuska aktorka publicznie pogratulowała Kulig na Instagramie. Nic dziwnego, że Kulig od razu pochwaliła się tym faktem w sieci. 

Joanna! Tak bardzo się cieszę, widząc cię w Cannes! Uwielbiam cię! Jesteś światłem - napisała Kulig Binoche.

 

Większego komplementu chyba nie mogła sobie wymarzyć, prawda?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.