Joanna Kulig zachwyca w Cannes! Oczarowała jedną z najlepszych aktorek na świecie. Jej komentarz na Instagramie robi furorę w sieci

Gra aktorska Joanny Kulig została pochwalona podczas festiwalu w Cannes przez cenioną na całym świecie aktorkę, Julianne Moore. To wielkie wyróżnienie dla polskiej gwiazdy!

Joanna Kulig przebywa obecnie na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie promuje najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Zimna wojna". W dramacie, wyreżyserowanym przez Pawła Pawlikowskiego, występują również inne polskie gwiazdy m.in.: Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza, Adam Woronowicz i Adam Ferency. Ale to właśnie Joanna Kulig i jej gra aktorska zostały dostrzeżone najbardziej.

Julianne Moore była wręcz zachwycona Joanną Kulig i to tak bardzo, że osobiście pogratulowała polskiej aktorce zaraz po premierze filmu "Zimna wojna". Zostało to uwiecznione na jednym ze zdjęć z festiwalu, które już robi furorę w sieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Bardzo mocno mnie przytuliła. Była bardzo wzruszona, bardzo podobał jej się film i moja rola. Też ją przytuliłam i nie zapomnę tego do końca życia - nie kryła się ze swoim szczęściem Joanna Kulig w rozmowie z RMF24.

Co więcej, Julianne Moore wyraz swojego zachwytu i uznania dała również na Instagramie, komentując wspólne zdjęcie z Joanną Kulig.

Gratuluję pięknego występu. Cały czas o nim myślę. Cieszę się, że miałam szansę cię poznać - skomentowała wspólne zdjęcie z Joanną Kulig, Julianne Moore.

"Zimna wojna" w Cannes

Film "Zimna wojna" miał światową premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego i zbiera świetne recenzje. Dramat Pawła Pawlikowskiego nie tylko został nagrodzony kilkunastominutową owacją na stojąco, ale jest też uważany za faworyta w najważniejszym konkursie festiwalu.

My również gratulujemy i już nie możemy się doczekać, aż film wejdzie do kin. Polska premiera dramatu "Zimna wojna" już 8 czerwca. Obejrzycie?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.