Widzowie bezlitośni po występie Polaków w półfinale Eurowizji. "Strasznie fałszował, ale wstyd!"

Gromee i Lucas Meijer nie dostali się do finału Eurowizji 2018. Jak na ich występ zareagowali Polacy? W większości odebrali go negatywnie.

W czwartek 10 maja odbył się drugi półfinał do finału 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym pojawili się reprezentanci Polski - Gromee i Lucas Meijer. Niestety, nie udało im się przejść dalej i nie powalczymy o zwycięstwo.

Reakcje internautów po występie polskiego reprezentanta są różne. Pojawiają się głosy, że to skandal, że nie przeszliśmy dalej.

Po prostu już nas nie lubią.

Szkoda, bo piosenka naprawdę dobra. Słysząc ją, od razu człowiek tańczy.

Chłopak się chyba zestresował, bo na próbach brzmiał świetnie.

Fajny ten nasz utwór. I tak najlepszy z tych wszystkich na festiwalu kiczowatych piosenek - piszą ci, którym podobał się utwór reprezentantów Polski.

Także na Twitterze Polacy zachwycali się ich występem:

Jednak w sieci zdecydowanie przeważają negatywne opinie. Internauci wytykają Lucasowi Meijerowi, że strasznie fałszował.

Strasznie fałszował, ale wstyd!

To nie gość z Polski fałszował... DJ był z Polski i zrobił dobrą robotę. A ten, który śpiewał, to chyba Szwed był? I wyszło mu to tragicznie.

Piosenka bardzo fajna - lubię jej słuchać. Na żywo jednak wypadła gorzej. Zwłaszcza, jeśli ktoś fałszuje... Niestety.

Totalny fałsz - piszą.

Fragment występu Polski możecie zobaczyć tutaj:

O tym, czy Polska w ogóle miała szanse przejść dalej, pisaliśmy TUTAJ.

A Wy jak oceniacie ich występ? Słusznie nie przeszli do finału?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (158)
Gromee i Lukas Meijer zjechani po występie w półfinale Eurowizji 2018. Polacy bezlitośni. "Strasznie fałszował, ale wstyd!"
Zaloguj się
 • y.y

  Oceniono 100 razy 84

  Piosenka słaba - nudna, niczym nie zaskakujące: zwrotka, refren wyżej, zwrotka, refren wyżej, powtórz. Beat bez historii, styl wiejskiej dyskoteki.
  Wykonanie: dramat. Fałsz aż zęby trzeszczą.
  Do zapomnienia.

 • poppers68

  Oceniono 77 razy 61

  Czy MY nie potrafimy przejść do porządku dziennego, że nasz zespół odpadł?
  No, do jasnej cholery.
  Zawsze musimy wplątywać politykę i patriotyczne nuty ?
  Naprawdę, nie dziwię się, że raz tworzymy pierwszą w Europie konstytucję aby potem żrąc się nawzajem stracić niepodległość.
  A jak Ją już odzyskaliśmy, to znowu żrąc się niemiłosiernie słabi jak niemowle ( nie piszcie tutaj o zacofaniu kraju przed wojną -trzeba było postawić na zamożniejsze i bardziej cywilizowane części zaborów niż rosyjski) przegrywamy wszystko co mieliśmy do przegrania.
  Teraz, jak lodówki wreszcie pełne to znowu się żremy. Nawet w obszarze konkursu muzycznego.
  Matko....

 • Gość: Komentuj

  Oceniono 38 razy 38

  Doszukiwanie sie w tym polityki świadczy zwyczajnie o ciężko zrytym berecie. Wyciąganie jakichkolwiek wniosków o tym kto nas (Polaków) lubi a kto nie, jest tylko smieszno-żałosne. Więcej luzu, pewności siebie, optymizmu.
  Przyśpiewka wydawała się bardzo pasować do wydarzenia. W wersji studyjnej brzmi dobrze, wpada w ucho. Niestety chyba nikt nie miał pojęcia, jak słabo rzeczywiście śpiewa jej wykonawca i jak dużo tam jest dołożone w studio. Wykonanie w trakcie konkursu było bowiem żenująco słabe. Trudno było oczekiwać, że ktoś będzie głosować na to zawodzenie.

 • meandkatie1

  Oceniono 50 razy 38

  Ogólnie uważam, że utwór (kompozycja, muzyka) jest dobry, ale bardzo obiektywnie mówiąc coś było nie tak ze śpiewem. OK, nie znam się na śpiewie, oceniam jak widz i mi się te wyższe partie spiewu nie podobały i moim zdaniem nie potrafił ich wyciągnąć. Akurat w tym przypadku nie sądzę, że to była jakas kwestia polityczna, typu "bo nas nie lubią".

 • Gość: Ata

  Oceniono 36 razy 36

  Gdyby koleś tak nie fałszował to może mieli by jakąś szansę. Czy nie ma w całej Polsce kogoś kto potrafi śpiewać??? Masakra

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 85 razy 31

  buahaaaaaa
  "wstaliśmy z kolan" i jakoś nikt poza kolesiami z Podkarpacia tego wstaniecia nie trawi.... po prostu Polska, Polacy i polskie produkty kojarzą się w Europie z małymi, katolskimi naziolami, których nikt nie kupuje

 • dorotha2

  Oceniono 29 razy 27

  Słuchając występu polskich reprezentantów uszy w niektórych momentach bolały bardzo. Ale komentujący transmisję pan Orzech mimo, że nie omieszkał skrytykować wokalu przedstawicielki Australii, w przypadku polskiej piosenki w tym temacie nawet się nie zająknął. Po raz kolejny potwierdza się fakt oczywisty, że z miernego wokalisty w studio nagraniowym można zrobić wokalistę na w miarę przyzwoitym poziomie, jednak z wykonaniem potem utworu na żywo są znaczne trudności. Za to oczywiście Orzech musiał uderzyć w tony martyrologiczne, stwierdzając, że Polska ma na pewno pecha i jak zna życie to byliśmy zaraz za awansującą dziesiątką, czyli na miejscu 11... No tak, nie zasłużyliśmy, a znowu nas skrzywdzili. Przecież było tak pięknie 😂

 • gr_ub_y

  Oceniono 27 razy 25

  Piosenka była wspaniała, tylko muzyka, tekst, wykonanie i cała reszta były zwyczajnie do kitu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX