Reprezentant Polski na Eurowizji wziął sekretny ślub. Jego żoną została wokalistka bardzo znanego zespołu

Gromee, który będzie reprezentować nasz kraj na tegorocznej Eurowizji, wziął sekretny ślub ze swoją wieloletnią partnerką. Jego żoną została Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy.

W ubiegły weekend Gromee i jego wieloletnia partnerka powiedzieli sobie "tak". Mało kto tak naprawdę wiedział, że reprezentant Polski na Eurowizji 2018 spotyka się z Sarą Chmiel, obecną wokalistką zespołu Łzy, do któregoś kiedyś należała Ania Wyszkoni.

Jak udało się dowiedzieć Plejadzie, ślub utrzymany był w tajemnicy do samego końca, a udział w ceremonii wzięli tylko najbliżsi pary. Uroczystość odbyła się w malowniczej miejscowości w górach, a ślubu udzielało dwóch księży. Przyjęcie weselne było kameralne i skromne. 

Na oficjalnym profilu zespołu Łzy pojawiły się gratulacje, jednak... szybko zniknęły.

Sara ChmielSara Chmiel Facebook.com/LzyPL

Próżno też szukać wspólnych zdjęć pary ze ślubu. Patrząc na instagramowe profile małżonków, da się zauważyć, że nie obnoszą się oni z życiem prywatnym. Jedyna wspólna fotografia, jaką znaleźliśmy, pochodzi z preselekcji do konkursu Eurowizji. Chmiel prosiła wtedy o sms-owe wsparcie dla swojego chłopaka. 

Wokalistka zmieniła już nazwisko na swoim prywatnym profilu.

Sara Chmiel-GromalaSara Chmiel-Gromala Facebook.com/sara.chmiel

Świeżo upieczonym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy samych szczęśliwych chwil! 

JT