Melania Trump znów złamała protokół. Wszystko przez zdradę Donalda. Jej reakcji wcale się nie dziwimy

Melania Trump złamała protokół. Wszystko przez jej małżonka, a właściwie przez jego zdradę.

Media od dłuższego czasu opisują narastający kryzys w małżeństwie Trumpów. Ponoć prezydent dopuścił się zdrady. CNN podaje, że Melania Trump tak uniosła się honorem, że postanowiła sama pojechać na lotnisko i zaczekać na pokładzie samolotu na małżonka. Portal podaje, że już w lutym zachowała się tak samo. Takim zachowaniem złamała protokół.

W marcu Karen McDougal, była kochanka Donalda Trumpa w programie telewizyjnym "Anderson Cooper 360" udzieliła wywiadu, w którym dość szczegółowo opisała jej, trwający prawie rok, romans z prezydentem. Mówiła m. in. o intensywności ich spotkań czy też o braku zabezpieczenia.

Ponoć to nie jedyny romans Trumpa. Miał on zdradzać swoją małżonkę również z gwiazdą porno, Stormy Daniels. Ona w jednym z wywiadów, w którym również opowiadała o romansie, wspomniała o Melanii i jej synu Barronie. Pierwsza dama nie odniosła się do jej słów, ale zrobiła to jej rzeczniczka. 

Wiem, że media lubią spekulacje oraz sprośne plotki. Chciałabym jednak przypomnieć wszystkim, że mowa tu też o małoletnim dziecku, którego imię nie powinno pojawiać się w doniesieniach medialnych, jeśli to możliwe - napisała.

Melania Trump, Donald TrumpMelania Trump, Donald Trump Evan Vucci (AP Photo/Evan Vucci)

Wcale się nie dziwimy, że pierwsza dama czuje gniew i upokorzenie. Chyba każdy miałby takie same odczucia i postąpiłby podobnie. Dodatkowo ich kryzys małżeński nie został tylko między nimi, a informacja o nim obiegła cały świat, co może potęgować napiętą sytuację. 

To nie pierwsza sytuacja, w której Melania dała znak, że w ich związku się nie układa. Ostatnio podczas wysiadania z samolotu również zignorowała małżonka. Internauci stwierdzili, że w ten sposób znieważyła męża. Nie wydaje nam się, żeby w tej sytuacji, to Donald Trump był pokrzywdzony. 

MT