Trumpowie wysiadają z samolotu. Donald się zatrzymuje, a Melania... Tym zachowaniem znów upokorzyła męża?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym pierwsza dama zignorowała Donalda Trumpa i nie zapozowała z nim do zdjęcia. Internauci wyciągnęli jednoznaczne wnioski.

Para prezydencka odwiedziła ostatnio swoją rezydencję Mar-a-Lago na Florydzie. Na nagraniu, które pojawiło się na Twitterze, widzimy jak Melania i Donald Trumpowie wysiadają z samolotu. Podczas gdy prezydent zatrzymuje się, by pozować fotoreporterom, jego żona ostentacyjnie przechodzi obok, nawet się nie zatrzymując. Udaje się prosto do samochodu.

Media od dłuższego czasu opisują narastający kryzys w małżeństwie Trumpów. Nagranie zdaje się potwierdzać napiętą sytuację. Zdaniem Internautów zachowanie pierwszej damy upokorzyło męża.

Nie pierwszy raz jesteśmy świadkami dezaprobaty ze strony Melani Trump wobec prezydenta. Najgłośniej mówiło się o sytuacji, która wydarzyła się w zeszłym roku. Kobieta ostentacyjnie odtrąciła jego rękę.

Para coraz częściej pokazuje się osobno. Na orędzie na temat stanu państwa, które wygłaszał Trump, Melania przyjechała osobno, a na Światowym Forum Ekonomicznym nie pojawiła się wcale. Co więcej, Pierwsza Dama bez męża radzi sobie bardzo dobrze, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jak myślicie, czy małżeństwo przetrwa kryzys? A może media przesadzają w swoich osądach?

PC

Więcej o:
Komentarze (17)
Melania Trump tym zachowaniem upokorzyła męża? Raczej nie był zachwycony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 28 razy 24

  Ma kobieta dość jego chamstwa. Musiał ją urazić czymś do żywego w samolocie. I wcale jej się nie dziwię ! Bez względu na kasę ... chamowaty mąż to utrapienie a do tego durny !

 • Gość: ona

  Oceniono 12 razy 8

  nie takie pary prezydenckie przeczekiwały kryzysy...i żyły na pokaz, w fikcji...

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Jak to w małżeństwie....

 • Gość: aga

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma to jak wielka i wierna miłość Clintonów, Bushów, Obamów!

 • Gość: kay

  0

  Ognisty związek

 • misio-kicio

  Oceniono 6 razy 0

  Jakiż świetny news z Waszyngtonu! Melania "upokarza" Trumpa! :) A o tym, że policja "upokorzyła" ponad setkę Żydów, których aresztowano za okupowanie jednego z budynków senatu - to cicho-sza! Za nogi wywlekali "naród wybrany" :)

 • Oceniono 3 razy -1

  Agora odtrąbiła wielkie zwycięstwo feminizmu nad Patriarchatem.
  Rzeczywistość: Trump zrobił z modelki pozującej dawniej do rozbieranych zdjęć pierwszą damę USA.

 • Gość: ramzes

  Oceniono 3 razy -1

  ich sprawy - gdyby to mnie spotkało zjebke bym zrobił chyba że miała powód niestety nie znamy ale fascynacja takimi sytuacjami jest bardzo duża potem gdybamy co sądzimy a nic nie znaczymy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX