Edward Miszczak po raz pierwszy zabiera głos w sprawie kłótni Rozenek i Wojewódzkiego. "Widać było, że..."

Edward Miszczak wypowiedział się na temat konfliktu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego. Zdradził finał sprawy.

Edward Miszczak w rozmowie z jastrzabpost.pl zdradził, co myśli na temat konfliktu dwóch gwiazd TVN: Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego. Jego zdaniem to media rozdmuchały sprawę na podstawie tego, co oni umieścili na swoich profilach na Facebooku i Instagramie.

Zdaniem dyrektora programowego to są najczęściej konflikty prasowe i niewiele mają wspólnego z prawdziwym życiem. Zauważył, że nastąpiła już cisza i gwiazdom stacji się znudziła się wymiana zdań.

To są najczęściej konflikty prasowe, tak naprawdę one nic nie mówią o życiu. Oni tam coś wypuszczą, to media rozdmuchują na wielkie ognisko, a to tylko mały płomyczek. Widać było, że po paru wpisach im się znudziło - powiedział.

Rzeczywiście, jak na razie kłótnia celebrytów utknęła medialnie w martwym punkcie. Być może oboje doszli do wniosku, że ujawnienie SMS-ów o tajemniczej treści (przypomnijmy: Rozenek miała składać Wojewódzkiemu niemoralne propozycje, on miał przedmiotowo traktować kobiety) po prostu się nie opłaca?

Wiosenna ramówka TVNWiosenna ramówka TVN EAST NEWS

Konflikt Rozenek vs Wojewódzki

Małgorzata Roznek-Majdan i Kuba Wojewódzki od lat mają konflikt. Najostrzejszą formę przybrał w 2016 roku, kiedy to małżonkowie wystąpili w "Azji Express", gdzie była też partnerka dziennikarza, Renata Kaczoruk. Kobiety nie przypadły sobie do gustu, czego nie ukrywały. Sprawa trafiła nawet do sądu. Teraz znowu weszli na wojenną ścieżkę. Rozenek skrytykowała Renulkę za udział w "Tańcu z Gwiazdami" i zwróciła uwagę na to, że ta wcześniej zarzekała się, że nie ma parcia na szkło. Wojewódzki wystosował na Facebooku oświadczenie, w którym zapowiedział powrót sprawy na wokandę.

AW

Więcej o:
Komentarze (28)
Edward Miszczak komentuje kłótnię Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego
Zaloguj się
 • Gość: kolo

  Oceniono 27 razy 23

  zenujace sa decyzje p. Miszczaka , dosc juz tych medialnych pustakow p. Miszczak , kase mozna robic tez w inteligentny sposob , szkoda ze Pan tego nie umie

 • Gość: Gosia

  Oceniono 24 razy 18

  Wyjątkowo prymitywny gust ma ten jegomość, żeby nie powiedzieć „prostacki”. Zupełnie nie rozumiem skąd ma taką pozycję w TVN. Tajemnicza sprawa.

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 10 razy 8

  Gwiazdy? Ten chłam?
  Jego gust równie prostacki jak jego wygląd.

 • Gość: szowin

  Oceniono 19 razy 7

  Widziałem dziada ostatnio jak w swojej szpanerskiej furze nie potrafił skręcić w prawo, mimo, że miał w ...uj miejsca, czekał aż ruszą auta przed nim, które jadą na wprost. No, ale jak już skręcił w prawo to na prostej: Mistrz Prostej z gazem do dechy. Typowa łajza, której udało się w życiu ale łajzą już pozostanie.

 • sonix24

  Oceniono 9 razy 5

  Ten mistrzak jakoś bardzo mocno umocowany w tvnie. Ciekawe kto go tam tak lansuje?

 • Gość: Anty gocha

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedyś TVN trzymał poziom !! Teraz tacy jak rożenek, majdan i kożuchowa to masakra.... Zmieniam kanał przez nich!!!

 • Gość: biegły

  Oceniono 4 razy 4

  Ten hucuł jak długo myśli jeszcze ciągnąć bałagan w TVN ??

 • Gość: kkjj

  Oceniono 4 razy 4

  "Małgorzata Roznek-Majdan i Kuba Wojewódzki od lat mają konflikt. Najostrzejszą formę przybrał w 2016 roku, kiedy to małżonkowie wystąpili w "Azji Express"..."

  no proszę, kłócą się, ale jednak się pobrali... co na to Radziu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX