Wojewódzki wkurzył się na Rozenek. Grozi, że pokaże jej SMS-y. "Prawda powinna zwyciężyć"

Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Oberwało się też przy tym Kubie Wojewódzkiemu. Showman nie pozostał obojętny na tę sytuację i odpowiedział obszernym oświadczeniem.

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna lista uczestników nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na antenie Polsatu będziemy mogli zobaczyć m. in. Renatę Kaczoruk, której udział w programie w rozmowie z "Party" (nie przebierając w słowach) skomentowała Małgorzata Rozenek. 

Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - mówiła Rozenek-Majdan.

Podczas rozmowy, Radosław Majdan wbił też szpilę Kubie Wojewódzkiemu.

Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi, spadnie do drugiej ligi - skwitował.

Kuba Wojewódzki nie pozostał obojętny na powyższe słowa. Specjalne oświadczenie w tej sprawie opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Szanowna Pani Małgosiu Rozenek - Majdan!Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę - zaczął Wojewódzki.
Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy - kontynuował.
1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – "Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej".
2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?
Na zakończenie życzę samych sukcesów oraz powodzenia programu Iron Majdan, bo przecież pracujemy w jednej stacji  - dodał.

Oj, mamy wrażenie, że będzie "grubo". I z niecierpliwością czekamy na te zapowiedziane smsy. 

Wojewódzki vs. Rozenek

Konflikt między Wojewódzkim a "Rozenkami" rozpoczął się podczas programu "Azja Express". Ich relacje z narzeczoną showmana, Renatą Kaczoruk zdecydowanie nie należały do przyjaznych. Jak widać, spór, który się wówczas narodził trwa do dziś.

W programie na Renulkę narzekali nie tylko Majdanowie, ale też reszta uczestników. Partnerka Wojewódzkiego otrzymała na wyjeździe przezwisko Żenulka. Myślicie, że i w "TzG" zrodzą się nowe konflikty między nią a innymi uczestnikami?

MM

Zobacz wideo