Prokop zaliczył wpadkę na ramówce TVN. Dopiero teraz się tłumaczy. I to po mistrzowsku!

Marcin Prokop poprowadził wtorkową prezentację wiosennej ramówki TVN-u i zaliczył małą wpadkę. Pomylił aktorów dwóch seriali, o których mówił. Teraz się tłumaczy i robi to w swoim stylu, czyli po mistrzowsku!

Marcin Prokop był konferansjerem podczas wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN-u. Dziennikarz zapowiadał kolejne programy i seriale, a w tym czasie na scenę wchodzili aktorzy, których miał przedstawić. Kiedy na tzw. "catwalk" weszli aktorzy "19+" Prokop zaczął mówić o serialu "Szkoła" i przedstawił nawet całą obsadę. Natomiast, kiedy miał mówić gościom o "Szkole", zaczął opowiadać o "19+". Teraz na Instagramie postanowił się wytłumaczyć. 

Serdecznie pozdrawiam niezrównaną obsadę serialu "Szkoła". Mam wszystkie wasze płyty i taki plakat nad pryczą. P.S. możecie mówić mi "Szymon" - napisał.
 

Prokop wytłumaczył się w swoim stylu - przepraszał aktorów "Szkoły", a dodał zdjęcie obsady "19+". Wspomniał także o płytach, których nikt z aktorów nie nagrał. Znaczna większość obserwatorów wytknęła mu zatem kolejną wpadkę, ale tylko ci, którzy oglądali ramówkę, wiedzieli, że jest tu jakiś haczyk. Nie obyło się też bez żartów.

Pewnie napisałeś to specjalnie, żeby nas sprawdzić.
To nie " Szkoła" tylko "Szpital."
Ale jakoś do tego, że żadnych płyt nie nagrali, nikt się nie przyczepi.
Polecam przeczytać opis pana SZYMONA ze zrozumieniem.

Lubicie poczucie humoru Prokopa? My bardzo! :)

MT

Więcej o: