Rozenek odpowiada Wojewódzkiemu. Sugeruje, że Renulka rozbiła małżeństwo. Ale to nie jedyna szpila!

Medialna wojna Kuba Wojewódzki vs. Małgorzata Rozenek trwa. "Perfekcyjna" odpowiedziała na zarzuty showmana i wbiła przy okazji kilka nowych "szpilek".

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Party" Małgorzata Rozenek-Majdan wypowiedziała o kilka słów za dużo, co najwyraźniej zabolało Kubę Wojewódzkiego. "Perfekcyjna" skomentowała udział partnerki showmana, Renaty Kaczoruk, w nadchodzącej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Wojewódzki nie pozostawił tego bez odpowiedzi i opublikował na swoim Facebooku prawdziwy "esej" w związku z tą sprawą. 

Jak się okazuje, słowne potyczki są także konikiem "Majdanów", ponieważ "Perfekcyjna" w mgnieniu oka postanowiła odnieść się do sprawy. 

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat - zaczęła Rozenek.

Warto zwrócić uwagę także na zdjęcie, które wskazuje palcem "Perfekcyjna".

My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana - kontynuowała.
Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…
1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.

Ponadto Rozenek zasugerowała, że Kaczoruk rozbiła pewne małżeństwo. O które chodzi? Tego na razie (podkreślamy "na razie"!) nie zdradziła.

2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła. Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach - dodała.
Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów". Z wyrazami szacunku, Małgorzata Rozenek-Majdan - podsumowała. 

Wojewódzki vs. Rozenek

Konflikt między Wojewódzkim a "Rozenkami" rozpoczął się podczas programu "Azja Express". Ich relacje z narzeczoną showmana, Renatą Kaczoruk zdecydowanie nie należały do przyjaznych. Jak widać, spór, który się wówczas narodził trwa do dziś.

W programie na Renulkę narzekali nie tylko Majdanowie, ale też reszta uczestników. Partnerka Wojewódzkiego otrzymała na wyjeździe przezwisko Żenulka. Myślicie, że i w "TzG" zrodzą się nowe konflikty między nią a innymi uczestnikami?

MM

Więcej o:
Komentarze (92)
Małgorzata Rozenek odpowiada Kubie Wojewódzkiemu. Sugeruje, że Renulka rozbiła małżeństwo. Ale to nie jedyna szpila!
Zaloguj się
 • Gość: Wiki

  Oceniono 80 razy 48

  Chyba Malgonia zapomniała już ze prawie rozbiła małżeństwo Piotra Kraśki - też była Renatka :) też miała romans z żonatym facetem !

 • Gość: Basia

  Oceniono 70 razy 42

  Żenująca jest ta 50 letnia dzidzia piernik. Ma czelność prawic moraly? Niech upubliczni takze swoje smsy z panem Krasko! O którym mezu ona pisze, bo chyba miała z trzech! Co za zakłamanie i fałsz! Skończ kobieto, wstydu oszczedz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 73 razy 41

  Rozenkowa najbardziej kompetentna w tym kraju osoba do wypowiadania się na te tematy, po dwóch rozwodach i trzecie małżeństwo w wieku 36-38 (ile ona właściwie ma lat)?!? Zanim odwali kitę to będzie miała 8miu mężów, jak jakaś Holiłudzka gwiazda.

 • Gość: Jola

  Oceniono 51 razy 37

  A moim zdaniem to ustawka TVN aby już teraz nakręcić oglądalność programu państwa Majdan

 • Gość: Big

  Oceniono 55 razy 35

  Przykładna matka tylko brać przykład 😂na kazdej focie dupą świeci ,,,,rozwódkowa rozenkowamajdanowa .....

 • Gość: Nika

  Oceniono 50 razy 34

  Ten jej komentarz to takie troche odwracanie kota ogonem. I kto jak kto, ale ona o rozbijaniu malzenstw raczej nie powinna sie wypowiadac. Nie zebym Wojewodzkiego lubila...

 • Gość: jojo

  Oceniono 48 razy 32

  żałosna kobiecina, a najśmieszniejsze jest to, że ona tego wcale nie widzi i myśli, że jest za*bista,
  a przecież już kiedyś Manuela Gretkowska ją rozsmarowała po ścianie
  jeszcze jej mało?
  każdy lans dobry?

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 29

  Medialna specjalistka d.s. ścierania kurzu...Doprawdy, nie macie się kim zajmować...?

 • Gość: bebe

  Oceniono 42 razy 26

  Widac, ze Gonia bardzo boi sie upubliczniania tych sms-ow, coby Radzio sie nie dowiedzial jak wlazila do lozka komu popadlo byle by zaistniec. Doszla do celu, wyheblowawszy co stalo w drodze, ale doszla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX