Kłótnia na linii Rozenek-Wojewódzki. "Poziom gorszy niż gimbaza". Perfekcyjna odpowiada. Włącza się też Korwin Piotrowska

Kłótnia Wojewódzki-Rozenek to po sprawie Deynn i jej siostry kolejny gorący temat w polskim show-biznesie. Teraz do sprawy włączyła się Karolina Korwin Piotrowska, a Rozenek odpowiedziała hejtującym internautom.

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny toczą publiczną wojnę. Pod zdjęciem na Instagramie, które wrzuciła celebrytka z odpowiedzią na atak "samozwańczego króla TVN-u", pojawiło się dotąd ponad 1300 komentarzy. Jest gorąco!

Pod spodem całą sytuację skwitowała Karolina Korwin Piotrowska, która też z Wojewódzkim nie ma najlepszych relacji. 

Gocha, idę po flaszkę i popcorn! Kamizelkę kuloodporną brać? - napisała dziennikarka.

Komentarz KKPKomentarz KKP Screen z Instagram.com/ m_rozenek

Przy okazji wbiła szpilę Patrykowi Vedze, którego krytykowała za "Botoks". Napisała, że z wojny celebrytów zrobiło się kino akcji, które reżyser może nakręcić.

Kino akcji, Vega z tego jeszcze film zrobi - dodała.

Doszło też do wymiany zdań pomiędzy komentatorami a Rozenek. Gwiazda odpowiedziała tym, którzy uznali jej zachowanie godne "gimbazy". Jedna z internautek zarzuciła jej, że prawdziwa klasa polega na przemilczeniu pewnych spraw, na co doczekała się odpowiedzi.

Poziom gorszy niż gimbaza. Klasa polega na przemilczeniu czasami pewnych spraw. A tłumaczy się zawsze winny - napisał komentator.
To niech pani milczy, jak panią obrażają. Mi proszę zostawić możliwość reakcji - odpisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

To na pewno nie koniec wojny. Wojewódzki i Rozenek zapowiadają wyjawienie wiadomości, które wymienili na początku swojej znajomości. Nie ukrywają, że mogą one pogrążyć obie strony.

Wojna Wojewódzki-Rozenek

Konflikt między Wojewódzkim a "Rozenkami" rozpoczął się podczas programu "Azja Express". Ich relacje z narzeczoną showmana, Renatą Kaczoruk, zdecydowanie nie należały do przyjaznych. Jak widać, spór, który narodził się w 2016 roku, trwa do dziś.

Emocje odżyły po tym, jak Rozenek skomentowała udział Kaczoruk w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Powiedziała, że "Renulka" zapewniała, że nie ma parcia na szkło, a w "Azji Express" wzięła udział tylko dlatego, żeby zwiedzić Azję. A teraz zgodziła się na udział w kolejnym telewizyjnym programie.

Uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - skomentowała Rozenek w "Party".

Wojewódzki nie pozostawił tego bez odpowiedzi i opublikował na swoim Facebooku prawdziwy "esej" w związku z tą sprawą, na który odpowiedziała Rozenek. Król TVN-u zapowiada, że sprawa ponownie trafi na wokandę.

Jednak po ostatnim zdjęciu, które wrzuciła Małgorzata Rozenek-Majdan na swój Instagram, widać, że z humorem podchodzi do wojny z Wojewódzkim.

Spokojnego dnia, Kochani - napisała pod spodem.

AW

Więcej o:
Komentarze (93)
Kuba Wojewódzki - Małgorzata Rozenek: część kolejna. Komentuje Korwin Piotrowska
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 68 razy 66

  Ci ludzie bez fejsbuków i innych instagramów w ogóle by nie istnieli.

 • amorvertical

  Oceniono 47 razy 47

  "Zapasy świń w błocie" Odcinek 3799

 • panbies

  Oceniono 32 razy 28

  Ta odpowiedź Rodzynkowej, świadczy o jej uwstecznianiu się wraz z rosnącą liczbą lat.

 • leoleo

  Oceniono 35 razy 25

  wojewódzki to nie gimbaza , ćwoki, owszem bywa chamski, ale inteligencje ze śladami intelektu ma powyżej; rozenek i majdan to owszem istoty poniżej moich zainteresowań; zdrowia ludziom

 • Gość: alik_rozpruwacz_

  Oceniono 23 razy 23

  JAK UGOTOWAĆ ZIEMNIAKI?

  1. Do gotowania wybieram ziemniaki równej wielkości.
  2. Obieram za pomocą noża lub obieraczki do warzyw. Duże ziemniaki kroję na cztery, wtedy szybciej się ugotują.
  3. Umyte, myję pod kranem, tak aby pozbyć się drobinek piasku.
  4. W garnku zagotowuję na 1 kg ziemniaków około 3 litrów wody. Solę 2 łyżeczki.
  5. Wkładam ostrożnie ziemniaki i przykrywamy garnek pokrywką. Ziemniaki można też włożyć do zimnej wody i zagotować, jednak wtedy sporo cennych substancji przedostanie się do wody i zostanie wypłukanych. Włożenie do ciepłej gwarantuje, że ziemniaki zachowają maksymalnie dużo smaku i wartości.
  6. Gotuję na umiarkowanym ogniu, równomiernie.
  7. Po zagotowaniu zmniejszam gaz tak, żeby ziemniaki ciągle się gotowały, ale woda nie pryskała spod pokrywki.
  8. Ziemniaki gotuję przez ok. 20-30 minut, w zależności od odmiany i mocy kuchenki. Sprawdzam ostro zakończonym nożem, czy ziemniaki są ugotowane. Jeśli wchodzi gładko, to znak, że czas odcedzać ziemniaki.
  9. Po ugotowaniu ziemniaki odcedzam na sicie, a potem jeszcze na chwilę wrzucam do garnka, stawiam na gazie bez pokrywki i pozwalam, by odparowała woda z dna garnka.
  10. Ziemniaki podaję do obiadu lub wykorzystuję do innych przepisów.

 • Gość: Iv

  Oceniono 45 razy 23

  Gonia wycisz się, zejdź na ziemię. W twoim wieku można być kobietą z klasą a nie durnowata baba z runku w piciu dolnym.

 • Gość: mq

  Oceniono 21 razy 19

  Ale magiel!

 • extragender

  Oceniono 18 razy 18

  Jak niewiele trzeba żeby pospólstwo miało zabawę.

 • gosciu1974

  Oceniono 14 razy 14

  Jakie gwiazdy taki konflikt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX