Kłótnia na linii Rozenek-Wojewódzki. "Poziom gorszy niż gimbaza". Perfekcyjna odpowiada. Włącza się też Korwin Piotrowska

Kłótnia Wojewódzki-Rozenek to po sprawie Deynn i jej siostry kolejny gorący temat w polskim show-biznesie. Teraz do sprawy włączyła się Karolina Korwin Piotrowska, a Rozenek odpowiedziała hejtującym internautom.

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny toczą publiczną wojnę. Pod zdjęciem na Instagramie, które wrzuciła celebrytka z odpowiedzią na atak "samozwańczego króla TVN-u", pojawiło się dotąd ponad 1300 komentarzy. Jest gorąco!

 

Pod spodem całą sytuację skwitowała Karolina Korwin Piotrowska, która też z Wojewódzkim nie ma najlepszych relacji. 

Gocha, idę po flaszkę i popcorn! Kamizelkę kuloodporną brać? - napisała dziennikarka.

Komentarz KKPKomentarz KKP Screen z Instagram.com/ m_rozenek

Przy okazji wbiła szpilę Patrykowi Vedze, którego krytykowała za "Botoks". Napisała, że z wojny celebrytów zrobiło się kino akcji, które reżyser może nakręcić.

Kino akcji, Vega z tego jeszcze film zrobi - dodała.

Doszło też do wymiany zdań pomiędzy komentatorami a Rozenek. Gwiazda odpowiedziała tym, którzy uznali jej zachowanie godne "gimbazy". Jedna z internautek zarzuciła jej, że prawdziwa klasa polega na przemilczeniu pewnych spraw, na co doczekała się odpowiedzi.

Poziom gorszy niż gimbaza. Klasa polega na przemilczeniu czasami pewnych spraw. A tłumaczy się zawsze winny - napisał komentator.
To niech pani milczy, jak panią obrażają. Mi proszę zostawić możliwość reakcji - odpisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

To na pewno nie koniec wojny. Wojewódzki i Rozenek zapowiadają wyjawienie wiadomości, które wymienili na początku swojej znajomości. Nie ukrywają, że mogą one pogrążyć obie strony.

Wojna Wojewódzki-Rozenek

Konflikt między Wojewódzkim a "Rozenkami" rozpoczął się podczas programu "Azja Express". Ich relacje z narzeczoną showmana, Renatą Kaczoruk, zdecydowanie nie należały do przyjaznych. Jak widać, spór, który narodził się w 2016 roku, trwa do dziś.

Emocje odżyły po tym, jak Rozenek skomentowała udział Kaczoruk w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Powiedziała, że "Renulka" zapewniała, że nie ma parcia na szkło, a w "Azji Express" wzięła udział tylko dlatego, żeby zwiedzić Azję. A teraz zgodziła się na udział w kolejnym telewizyjnym programie.

Uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - skomentowała Rozenek w "Party".

Wojewódzki nie pozostawił tego bez odpowiedzi i opublikował na swoim Facebooku prawdziwy "esej" w związku z tą sprawą, na który odpowiedziała Rozenek. Król TVN-u zapowiada, że sprawa ponownie trafi na wokandę.

Jednak po ostatnim zdjęciu, które wrzuciła Małgorzata Rozenek-Majdan na swój Instagram, widać, że z humorem podchodzi do wojny z Wojewódzkim.

Spokojnego dnia, Kochani - napisała pod spodem.
 

AW