Rozenek dogryza Renulce. "Klasyczny przykład hipokryzji". Ale to komentarz Majdana wygrał wszystko!

Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Oberwało się też Kubie Wojewódzkiemu.

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna lista uczestników nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć m. in. Renatę Kaczoruk. W rozmowie z "Party" jej udział w programie skomentowała Małgorzata Rozenek

Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - skomentowała.

Podczas rozmowy, Radosław Majdan wbił też szpilę Kubie Wojewódzkiemu.

Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi, spadnie do drugiej ligi - skwitował.

Majdanowie mieli do czynienia z Renulką w programie "Azja Express". Ich relacje w programie zdecydowanie nie były przyjazne. Konflikt, który się wtedy narodził, trwa do dziś.

W programie na Renulkę narzekali nie tylko Majdanowie, ale też reszta uczestników. Partnerka Wojewódzkiego otrzymała na wyjeździe przezwisko Żenulka. Myślicie, że i w "TzG" zrodzą się nowe konflikty między nią a innymi uczestnikami?

MT

Więcej o:
Komentarze (23)
Małgorzata Rozenek skomentowała udział Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami". Oberwał też Wojewódzki. Konflikt nadal trwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • panbies

  Oceniono 35 razy 27

  Poziom wymiany zdań kołków z gimbazy.
  50 letnia gimbaza.
  Na starość ludzie głupieją.

 • Gość: wacek

  Oceniono 25 razy 19

  Pan Majdan i pani Renulka nie są w stanie nikogo awansować ani zdegradować. Oni podczepiają się tylko pod lokomotywę i jak lokomotywa stanie to oni również.

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 20 razy 16

  Przyganial kociol garnkowi.Oni wszyscy sa "po jednych pieniadzach", wszyscy na poziomie zero i wszyscy siebie warci.....

 • eurotram

  Oceniono 19 razy 15

  Radziu,głupi skórokopie (a waściwie: skórołapie),sęk w tym,że "Powiatowy" powiedział samą prawdę. Chociaż nie,jednak się pomylił: z "perfekcyjnej" taka pierwsza liga jak z ciebie światowej klasy skórołap ;)

  I to niczego nie dodają ani nie ujmując Żenulce (bo nie ma z czego odjąć)...

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 16 razy 14

  HAHA! Pierwsza liga? B**ich please...

 • Gość: @@@@

  Oceniono 11 razy 9

  "Wspanialy" "ambitny" program! A to dobre! Jeśli rozenkowej marzy się występ z popkiem czy innym czopkiem to dajcie jej szansę! Niech nawet razem zatańcza. W sredniowieczu tez fundowano gawiedzi uliczne pokazy osobliwości wozone w klatkach. Proponuhe nowy program dla gwiazd:ZAPASY W KIŚLU. Tam by dopiero miały pole do popisu. Przynajmniej gimnastyka nie szła by na marne.

 • Gość: @@@@

  Oceniono 6 razy 6

  Proponuje dwa nowe programy dla naszych" gwiazd": ZAPASY W KIŚLU lub RZUT BŁOTEM DO CELU. Kandydatów starczyloby na co najmniej 100
  edycji. I oglądalność jaka by była. Formaty w sam raz dla tvpis.

 • Gość: Gg

  Oceniono 2 razy 2

  Po co komentować , co nieistotne :/

 • cucurucu

  Oceniono 1 raz 1

  Odnosze wrazenie, ze nasz rodzimy szol biznes zaczyna mocno bulgotac i okazuje sie, ze zamiast blyszczec zaczyna smierdziec szambem coraz bardziej, ikony zachwialy sie w swoich posadach, kto by przypuszczal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX