Serena Williams urodziła. Beyonce gratuluje. Tymczasem tenisistka składa zaskakującą deklarację

Serena Williams została mamą! Tenisistka urodziła zdrową córeczkę, ale nie daje sobie dużo czasu na odpoczynek. Wyznaczyła sobie zaskakująco szybką datę powrotu do pracy.

Serena Williams urodziła! Jako pierwszy tę radosną informację opublikował na Twitterze dziennikarz sportowy Chris Shepherd. Potwierdził to także szpital Św. Marii w Palm Beach na Florydzie, gdzie przebywa obecnie 35-letnia tenisistka. Wiadomo, że Williams urodziła córkę. Dziewczynka waży nieco ponad 3 kilogramy.

Serena Williams urodziła

Według informacji podanych przez "Daily Mail", Williams urodziła już we środę, jednak do tej pory utrzymywano tę wiadomość w tajemnicy. Na czas porodu szpital zamienił się w prawdziwą twierdzę, aby zapewnić rodzącej maksimum prywatności. Zamknięto całe piętro, a dookoła placówki krążyli ochroniarze.

Kim jest ojciec dziecka Sereny Williams?

Ojcem dziecka jest narzeczony Sereny Williams - 33-letni Alexis Ohanian, współzałożyciel Reddita. Para zaręczyła się w grudniu 2015 roku roku po 15 miesiącach związku.

Jest niesamowity. To naprawdę miła osoba - mówiła Serena Williams "Daily Mail". - Każdą osobę traktuje tak samo. Fajnie jest na to patrzeć.

Serena Williams zbiera gratulacje

Gratulacje dla Sereny płyną z całego świata. Jedne z pierwszych życzeń za pośrednictwem Instagrama złożyła tenisistce Beyonce. Z okazji urodzin córki powinszował koleżance po fachu również Rafael Nadal.

Deklaracja Sereny Williams

Co zaskakujące, Williams nie zamierza iść na długi urlop macierzyński. W styczniu planuje występ na zawodach Australian Open, czyli już za 4 miesiące, które tenisistka będzie musiała spędzić na wyczerpujących treningach.

Urszula Radwańska zazdrości sukcesów siostrze? Dalej ciekawiej. "Nasz konflikt z ojcem..."

ZI

Więcej o:
Komentarze (6)
Serena Williams urodziła. Beyonce gratuluje. Tymczasem tenisistka składa zaskakującą deklarację
Zaloguj się
 • Marek Zimnak

  Oceniono 12 razy 6

  Polskie buractwo w całej krasie... a może pogratulować?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 6 razy 4

  Jesteście jacyś nienormalni. Kobieta może i nie ma jakiejś nieziemskiej urody, ale to nie powód aby wysmiewać fakt iż urodziła dziecko. Są kobiety które dałyby wszystko, aby móc zajśc w ciążę, i być na jej miejscu. A w ciąży każda kobieta winna być uważana za piękną, chociażby z racji tego iż będzie matką.

 • Gość: Monika

  Oceniono 4 razy 2

  Dokładnie Polaczek cebulaczek

 • losiu4

  Oceniono 18 razy -10

  o! to chłopy już mogą rodzić? Medycyna poczyniła ostatnio znaczne postępy jak widać...

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX