Magda Gessler świętuje 13. rocznicę wesela. Ale przecież nie są małżeństwem?! WYJAŚNIAMY

Wczoraj Magda Gessler, wspólnie z Waldemarem Kozerawskim, obchodziła 13. rocznicę wesela. Ale ślubu nie było!

Magda Gessler to niekwestionowana diwa polskiego show-biznesu. Jej życie miłosne jest bardzo zawiłe i skomplikowane. Pierwszy mąż, Volkhart Müller, był niemieckim korespondentem. Ma z nim syna, Tadeusza. Müller zmarł w latach 80. na raka. 

Drugim mężem Magdy, był Piotr Gessler, z którym ma córkę Larę.

Po drodze pojawił się też Piotr Adamczyk, ale ostatecznie serce Magdy należy do Waldemara Kozerawskiego, lekarza medycyny estetycznej, na co dzień mieszkającego w Kanadzie.

Poznali się, jak pisze Gessler, 38 lat temu. Mieli przejściowy, trzymiesięczny romans. Los jednak zadecydował - Waldemar musiał wyjechać do Kanady. Spotkali się ponownie 14 lat temu, na zjeździe absolwentów Kozerawskiego, który Gessler organizowała w jednej ze swoich restauracji. Wzbudziło to na nowo płomienne relacje między dwojgiem.

Wczoraj Magda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy fragment albumu, który podarował jej Waldemar z okazji rocznicy. Ale daty, które podaje, mogą być mylące.

13 lat, rocznica wesela. Razem 14. Znamy się 38 lat. Prezent książka Bigos nr. 3. Obłęd.
 

Od 14 lat są razem, ale jak wielokrotnie mówiła Magda, nie są małżeństwem. Jak podaje magazyn "Życie na gorąco", 13. rocznica dotyczy hucznej imprezy, którą zorganizowali 13 lat temu w Krakowie. Nazwa pochodzi od miejsca, w którym się ona odbyła - restauracji "Wesele". 

O podejściach do ślubu słyszeliśmy już dwukrotnie - raz został odwołany ze względu na operację Waldemara, drugi - ze względu na zobowiązania Magdy. Pojawiła się również plotka o zawarciu przysięgi małżeńskiej w Las Vegas, którą Gessler skomentowała:

Co było w Las Vegas, zostaje w Las Vegas.

Tak więc na ślub przyjdzie nam jeszcze poczekać. Szczególnie, że "para młoda" przebywa przez większość czasu na odrębnych kontynentach.

SW