Babcie Klary są w Monachium, by pomagać Annie. Mama Roberta zamieściła też uroczy wpis. "Jestem z Was rodziców dumna i..."

Anna Lewandowska otrzymała właśnie wsparcie przy opiece nad świeżo narodzoną córką. Do Monachium, gdzie mieszka, przybyły obie babcie małej Klary.

Anna Lewandowska ma w tych niezwykłych dniach wsparcie nie tylko męża, Roberta Lewandowskiego. Jak informuje serwis Fakt.pl, świeżo upieczona mama może także liczyć na pomoc obu babć małej Klary: Iwony Lewandowskiej i Marii Stachurskiej.

Choć na co dzień Ania jest bardzo samodzielna, pomoc mamy i teściowej na pewno bardzo się jej przyda. W końcu przy pierwszym dziecku rady doświadczonych rodziców są bezcenne. Pierwsza kąpiel, przewijanie to jednak spore przeżycie - mówi informator serwisu.

Kiedy Klara urodziła się, internet wprost eksplodował od komentarzy rozemocjonowanych fanów pary. Ich dziecko, nieco tylko na wyrost, zostało ogłoszone "polskim royal baby". A narodziny były przeżyciem nie tylko dla szczęśliwych rodziców, ale także babć.

Jestem z Was rodziców bardzo dumna i szczęśliwa. Teraz jestem podwójną babcią. To jest niesamowite uczucie - napisała na Facebooku matka Roberta, Iwona.
Zobacz wideo

JZ