Babcie Klary są w Monachium, by pomagać Annie. Mama Roberta zamieściła też uroczy wpis. "Jestem z Was rodziców dumna i..."

Anna Lewandowska otrzymała właśnie wsparcie przy opiece nad świeżo narodzoną córką. Do Monachium, gdzie mieszka, przybyły obie babcie małej Klary.

Anna Lewandowska ma w tych niezwykłych dniach wsparcie nie tylko męża, Roberta Lewandowskiego. Jak informuje serwis Fakt.pl, świeżo upieczona mama może także liczyć na pomoc obu babć małej Klary: Iwony Lewandowskiej i Marii Stachurskiej.

Choć na co dzień Ania jest bardzo samodzielna, pomoc mamy i teściowej na pewno bardzo się jej przyda. W końcu przy pierwszym dziecku rady doświadczonych rodziców są bezcenne. Pierwsza kąpiel, przewijanie to jednak spore przeżycie - mówi informator serwisu.

Kiedy Klara urodziła się, internet wprost eksplodował od komentarzy rozemocjonowanych fanów pary. Ich dziecko, nieco tylko na wyrost, zostało ogłoszone "polskim royal baby". A narodziny były przeżyciem nie tylko dla szczęśliwych rodziców, ale także babć.

Jestem z Was rodziców bardzo dumna i szczęśliwa. Teraz jestem podwójną babcią. To jest niesamowite uczucie - napisała na Facebooku matka Roberta, Iwona.
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (38)
Babcie Klary są w Monachium, by pomagać Annie. Mama Roberta zamieściła też uroczy wpis. "Jestem z Was rodziców dumna i..."
Zaloguj się
 • Gość: The

  Oceniono 53 razy 43

  Babcie pojechaly do Monachium i z tego trzeba bylo zrobic newsa na pierwsza strone, dobrze ze nie z napisem "Pilne". Was juz kompletnie posralo z tymi Lewandowskimi.

 • Gość: olo

  Oceniono 31 razy 23

  wie ktos moze czy ania zrobiła juz kupe po porodzie/

 • Gość: Ala

  Oceniono 16 razy 16

  Podwójna babcia hohoho

 • Gość: Z Londynu

  Oceniono 26 razy 12

  Babcia Lewandowska! Jeśli jesteś dumna to powiedz to synowej i synowi!Nie musisz sie promować za pomocą internetu! Brak klasy!!!

 • Gość: LyttaNeyd

  Oceniono 13 razy 7

  Myśmy się z mężem sami synem zajmowali od pierwszych chwil i żadne babcie nie były potrzebne, chyba szału bym dostała jakby mi się ktoś po domu pałętał i mówił mi co i jak mam zrobić. Po to matka ma instynkt, żeby wiedzieć co i jak; co ona robi całymi dniami, skoro aż dwie babcie są do pomocy potrzebne?

 • Zbigniew Białecki

  Oceniono 9 razy 7

  Czy naprawdę musimy śledzić codziennie losy tej rodzinki - to staje się nudn

 • Gość: Tomek

  Oceniono 23 razy 7

  Kogo to interesuje. Żenada

 • iszaki

  Oceniono 8 razy 6

  A właściwie to w czym będą pomagać Annie? Przecież to Anna jest ekspertem w każdej dziedzinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX