Robert Lewandowski w pierwszym wywiadzie po narodzinach Klary. Mówi o... zmienianiu pieluch!

Robert Lewandowski opowiedział w rozmowie z telewizją Bayernu Monachium o pierwszych wrażeniach po narodzinach jego pierwszego dziecka - córki Klary.

Robert Lewandowski 4 maja ogłosił, że na świecie pojawiła się długo wyczekiwana córka - Klara. Teraz szczęśliwy tata udzielił pierwszego wywiadu, którego głównym tematem była nie piłka nożna, lecz ojcostwo.

To niesamowite uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie wiadomości, które dostaliśmy (...) To wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówi Lewandowski w rozmowie z telewizją internetową Bayernu Monachium.

Padły też praktyczne pytania, np. o zmianę pieluch.

Czy zmieniałem już pieluchę? Tak, zrobiłem to! To coś zupełnie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś totalnie nowego i bardzo wyjątkowego - powiedział Lewandowski.

Robert Lewandowski o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży poinformował świat podczas meczu. Po strzelu bramki Atletico Madryt zafundował fanom bardzo wymowną "cieszynkę". Czy kolejnego gola też zadedykuje właśnie Klarze? Nie ma chyba co do tego wątpliwości.

Czy teraz też coś przygotowałem? Poczekamy, zobaczymy (...) Być może coś zaplanowałem. Ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, zobaczycie pewnie coś nowego - zapowiedział  Lewandowski.

Robert Lewandowski o tym, jak będzie wychowywać dziecko. "Mój tata nauczył mnie, że..."

Więcej o:
Komentarze (20)
Robert Lewandowski w pierwszym wywiadzie po narodzinach Klary. Mówi o... zmienianiu pieluch!
Zaloguj się
 • diesel_poznan

  Oceniono 19 razy 7

  No to zaczyna się 18-letnia Klaro-sraka...

 • miaukota

  Oceniono 17 razy 7

  A kogo pierwsza kupa dziecka Adriana Lewandowskiego obchodzi ? Ku....

 • dziadek_wladek35

  Oceniono 8 razy 6

  zmienił pieeeeeluchę ?! naaaaprawdę?! miejmy nadzieję że CNN i BBC tego nie przeoczyły !!!

 • miaukota

  Oceniono 13 razy 5

  A w dupie tam. To są śmieciowe wiadomości o niczym na pierwszej stronie poczytnego portalu. Tym są i niczym więcej. Zmielone kości, ścięgna i skóry z istotnych informacji. To co masz w sklepiku na rogu bloku za 2 złote. Konserwa Turystyczna po internecie. Obrzydliwość i śmieć. Odrzucajcie to !

 • Gość: Ola

  Oceniono 4 razy 4

  Proszę takie przeoczenie A gdzie wiadomość najważniejszą A mianowicie jakiej konsystencji była kupka jak mogliście to przeoczyć . Na mur beton dziś nie zasne jak nie będę tego wiedziała

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy 4

  Nie przypominam sobie abysmy wsrod znajomych czy nieznajomych rozmawiali o przewijaniu dziecka i robili z tego sensacje.

 • 12-digit

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli przeżyję choć jeden dzień bez Lewandowskich w Polskich portalach internetowych, to pójdę na mszę i dam 100 zł na tacę. Bez picu..

 • Gość: Uwe

  Oceniono 3 razy 3

  Czy wyscie wszyscy k..a powariowali w tym Plotku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX