Płyta DVD, blog, kampanie reklamowe, treningi... Ile Anna Lewandowska zarobiła dzięki ciąży? Podsumowujemy

Anna Lewandowska przez cały okres ciąży nie rezygnowała z pracy. Jej aktywność zdecydowanie się opłaciła!

Anna i Robert Lewandowscy w czwartek po raz pierwszy zostali rodzicami. Na tę chwilę czekali nie tylko oni, ale i cała Polska, która żyła ciążą trenerki, odkąd tylko piłkarz ogłosił ją podczas grudniowego meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Przez kolejne miesiące Lewandowska nie rezygnowała z pracy. Wręcz przeciwnie - nawet jej sobie dokładała. Przed dwoma miesiącami wypuściła nawet płytę DVD z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży, a ta cieszy się niesłabnącą popularnością od dnia premiery. Nie trudno więc zgadnąć, że chcąc nie chcąc ostatnie miesiące przyniosły parze (i nie tylko) ogromne korzyści finansowe.

DVD z ćwiczeniami to zresztą nie jedyne osiągnięcie, jakie Lewandowska może dopisać do swojego i tak bogatego CV. Przez ostatnie miesiące gwiazda prowadziła także treningi dla ciężarnych, a za jeden trwający dwie godziny była w stanie zgarnąć nawet 11 tysięcy złotych.

A to dopiero początek, bowiem Lewandowska w tym czasie wypuściła na rynek kolejne produkty spożywcze sygnowane swoim nazwiskiem i aktywnie prowadziła bloga, wypowiadając się na tematy związane z przygotowaniem do macierzyństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Przez ostatnie miesiące Lewandowska zdecydowanie nie próżnowała i stała się dla reklamodawców jeszcze bardziej atrakcyjna. I choć przewidywano, że para skorzysta z nowych okoliczności, nowe kampanie z udziałem Lewandowskich - tym razem skierowane do przyszłych rodziców - wcale się nie pojawiły. Mimo to Lewandowscy pozostali ambasadorami marek, z którymi współpracują od kilku sezonów - Lewandowski reklamuje między innymi golarki, garnitury, szampon przeciwłupieżowy i sieć komórkową, a jego żona jest twarzą marki z bielizną damską, dezodorantów, golarek i szamponu do włosów.

Jak wyliczają specjaliści, w pierwszym półroczu 2016 roku, a więc jeszcze długo przed ogłoszeniem ciąży, Lewandowscy dorobili się w sumie około 8 milionów złotych z samych tylko reklam. Możemy mieć jednak pewność, że wraz ze wzrostem zainteresowania parą, ich stawki również poszybowały w górę.

Przed ogłoszeniem informacji o ciąży potencjał marketingowy tej pary już był ogromny, a więc tego, jaki jest teraz, nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić. Dzięki ciąży, w drugim kwartale zarobią na reklamach na pewno znacznie więcej niż w pierwszej połowie roku - mówił chwilę po ogłoszeniu ciąży menedżer gwiazd, Filip Mecner.

Pod koniec stycznia firma Press Service Monitoring Mediów postanowiła zbadać to, jak atrakcyjne dla marek są gwiazdy będące w ciąży. Nie było żadnym zaskoczeniem, że pierwsze miejsce w rankingu atrakcyjności bezapelacyjnie zajęła właśnie Lewandowska. Na temat jej ciąży do 30 stycznia opublikowano 2702 artykułów. Od tego czasu liczba ta zapewne wzrosła wielokrotnie. Dla porównania - druga w zestawieniu Natalia Kukulska doczekała się 309 artykułów na temat swojej ciąży. W rezultacie firma wyceniła wartość marketingową ciąży Anny Lewandowskiej na niebagatelną sumę 35. milionów złotych.

A ile para faktycznie zarobiła na ciąży gwiazdy? To wiedzą tylko oni, ale jedno jest pewne - ta kwota musi zwalać z nóg.

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (12)
Płyta DVD, blog, kampanie reklamowe, treningi... Ile Anna Lewandowska zarobiła dzięki ciąży? Podsumowujemy
Zaloguj się
 • pener1986

  Oceniono 20 razy 16

  Pytanie powinno brzmieć, ile Anna Lewandowska zarobiła dzięki byciu żoną Roberta Lewandowskiego?

 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 16

  Lepiej zróbcie statystykę ile jeszcze lat będziemy męczyć się z tą babą w internetach, telewizorach, gazetach, a nawet lodówkach.

 • wawiak80

  Oceniono 16 razy 14

  Ciekawe ile Pani Lewandowska zarobiłaby na tych wszystkich gadżetach gdyby nie była żoną znanego piłkarza. Ba zastanawiam się czy w ogóle wtedy cokolwiek by wydała bo pewnie byłaby nadal jedną z tysiecy anonimowych dziewczyn które też trenują ale nikt się nie interesuje co jedza na śniadanie

 • Gość: Misrz

  Oceniono 8 razy 8

  Ile znacie mistrzyñ karate ktòre zarabiają taką kasę? Jedną i wcale nie jest to osoba najbardziej utytuowana w rej dyscypĺinie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 8

  Zarobiła bardzo dużo i zarobi jeszcze więcej, bo zaraz wyda płytę i książkę jak ćwiczyć z dzieckiem, jak wrócić do formy po ciąży, jak karmić dziecko co jeść karmiących itd itd, grube miliony przed nią.

 • Gość: Maciek

  Oceniono 15 razy 7

  Nie siejcie jeszcze większej nienawiści do Lewandowskiej. Ludzie cienko przędą a wy od rana z takim strzałem o zarobionych milionach. Niech mają i 200 mln rocznie. Pamiętajcie ludzie,że nie zawsze jest tak słodko jak próbują nam to pokazać. Pieniądze dają komfort psychiczny a nie szczęście. Dzidziusiowi zdrówka na caaałe życie.

 • agggieska

  Oceniono 3 razy 3

  Dopóki będą tacy, ktorzy chcą wydawać tysiące na treningi (pewnie także licząc na załapanie się na zdjęcie z panią Anią ), dopóty będą takie panie Anie. Jestem ciekawa na jakiej zasadzie ustalane są te stawki, bo to czyste szaleństwo.

 • Gość: wwww

  Oceniono 8 razy 2

  A ile zarabia pan redaktorek od siedmiu boleści za pisanie tych bzdur. Czemu sam się nie przyzna tylko innym zagląda do gara. Wstyd panie redaktorze.

 • maradona20

  0

  Słowem lewy bierz sie do robi ty. Lewandowska bedzie rodzila co dwa lata przez 10 lat. Piatka dzieci 150 melonów. Nie musisz grać w noge

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX