Anna Lewandowska została mamą. Tak spędzała ostatnie dni ciąży

Anna Lewandowska urodziła już swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowiną Robert podzielił się za pośrednictwem Facebooka. Dziewczynka dostała imię Klara. Teraz przyglądamy się ostatnim wpisom trenerki na Instagramie, które pokazują, jak spędzała ostatnie dni ciąży.
Robert i Anna Lewandowscy Robert i Anna Lewandowscy Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

'Ziomek'

Tydzień temu to zdjęcie wywołało istną lawinę komentarzy dotyczących narodzin dziecka. Niektórzy byli nawet przekonani, że powstało ono już po porodzie! Najważniejszy jest jednak komentarz Lewandowskiej.

Z tym 'ziomkiem', moim największym przyjacielem mogę przez całe życie 'konie kraść'. W jedności SIŁA - napisała.

Wielu potraktowało ten wpis jako wyraz wdzięczności dla męża za wsparcie podczas ciąży i dowód na to, że trenerka już urodziła.

Nie byłaś dziś na meczu. To chyba się poród zbliża.
W rodzinie siła - czytamy pod zdjęciem wpisy fanek.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Zasłonięty brzuch

To bardzo znaczące zdjęcie. Anna Lewandowska pokazała je ponad tydzień temu. Reklamuje na nim swoją książkę, ale i tak najważniejsze na tym zdjęciu jest to, czego nie widać, czyli brzuch. Trenerka zręcznie ukryła go pod bluzą, maskując tym samym aktualny 'stan rzeczy'.

Robert i Anna Lewandowscy Robert i Anna Lewandowscy Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Z przyjaciółmi

Lewandowscy na obiedzie z przyjaciółmi.  Ania oczywiście nie pokazuje brzucha, ale jest w dobrej formie, uśmiechnięta i zrelaksowana.

Oj, Aniu, chyba będzie chłopiec, bo bardzo wyładniałaś w ciąży, nie ujmując Ci urody oczywiście przed ciążą.
Korzystajcie z tych chwil, bo potem nie będzie za bardzo kiedy - pisali w komentarzach fani.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Tyłem

To jedno z ostatnich zdjęć, jakie trenerka umieściła na Instagramie. Siedzi na nim tyłem, więc nie widać brzucha. Po figurze trudno zaś cokolwiek wnosić, ponieważ Lewandowska przez cały okres ciąży była relatywnie szczupła.

Aniu, życzę Tobie wszystko dobrego i twojemu dziecku. Abyście mogli w spokoju cieszyć się sobą. Będziecie na pewno wspaniałym rodzicami.
Ale z Ciebie szczypiorek, Aniu. Ja w ciąży przytyłam 9 kg i po miesiącu ważyłam dokładnie tyle, co przed, ale Ty wyglądasz naprawdę czadowo - tak jej figurę komentowały internautki.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

'Niekorzystny wygląd'

Zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Lewandowska reklamuje na nim urządzenie do ćwiczenia mięśni, jednak fani z oczywistych powodów zwrócili uwagę na jej wygląd. Brzucha nie widać, więc patrzą na twarz. Ich opinie są podzielone.

Aniu co z tobą? Promieniałaś... a na tym zdjęciu wyglądasz jak zmęczona kobieta. Niekorzystnie.
Ktoś tu wygląda bardzo kwitnąco w ciąży.
Wygląda pani rewelacyjnie - czytamy.
Anna Lewandowska z fankami Anna Lewandowska z fankami Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Z fankami

To zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Czy Anna Lewandowska była jeszcze wtedy w ciąży? To bardzo prawdopodobne, ponieważ wiemy, że energię i aktywność fizyczną zachowywała praktycznie przez cały czas. Trudno jednak przypuszczać, żeby bezpośrednio po porodzie miała czas i siły na spotkanie z fankami.

Aleksandra Dec i Anna Lewandowska Aleksandra Dec i Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Na meczu

Anny Lewandowskiej nie było na wczorajszym meczu męża, co samo w sobie jest znamienne. Była jednak na feralnym meczu 8 kwietnia, kiedy Robert Lewandowski nabawił się kontuzji barku. Pokazała wtedy selfie ze swoją przyjaciółką, Aleksandrą Dec, i swoim zwyczajem kadrowała zdjęcie tak, żeby nie było widać brzucha. Paparazzo jednak sfotografował jej brzuch bardzo wyraźnie, dzięki czemu wiemy, że tego dnia była jeszcze przed porodem.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen / Instagram / Anna Lewandowska

W kuchni

To jedno z ostatnich zdjęć przed porodem na Instagramie Anny Lewandowskiej. Trenerka przez całą ciążę nie tylko sugerowała przyszłym mamom, jak mają ćwiczyć, ale też doradzała jak mają się odżywiać. Na jej blogu znajdziemy mnóstwo przepisów na zdrowe potrawy.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba

Aktywna do ostatnich dni ciąży

Gdy wszyscy byli już pewni, że nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie, trenerka zamieściła na InstaStories zdjęcia, którym ostatecznie zdementowało plotki.

 

Anna LewandowskaInstagram.com/annalewandowskahpba/

 

Lewandowska w swoim żywiole czyli na sali treningowej. Nie odpuszczała do ostatnich dni ciąży. Godne podziwu!

 

Anna LewandowskaInstagram.com/annalewandowskahpba/