Rihanna skrytykowana za obrażanie królowej Elżbiety! Wszystko przez jej "niewinne" żarty. A reakcja? Nie przejęła się

Rihanna uwielbia kontrowersje. Czy tym razem posunęła się za daleko?

Rihanna wielokrotnie udowadniała, że niczego ani nikogo się nie boi, a jej kolejne kontrowersyjne zagrania, jak mogłoby się zdawać, niewiele osób są w stanie zbulwersować. Jednak jej ostatni "artystyczny projekt" jeszcze długo nie zejdzie z ust wszystkich.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Niepokorna piosenkarka postanowiła uczcić 91. urodziny królowej Elżbiety II, wrzucając publikując znalezioną w sieci przeróbkę swojego zdjęcia, na którym w miejsce głowy Rihanny wklejono głowę monarchini.

 

Opinie internautów były skrajne. Choć wiele osób doceniło jej poczucie humoru, równie dużo uznało zdjęcia za obraźliwe.

Haniebne!
Co ty wyprawiasz, Rihanna?! Te wszystkie zdjęcia królowej Elżbiety wcale nie są śmieszne! Nie jesteś dzieckiem, skończ z tym. Jesteś dojrzałą kobietą, a to, co robisz, jest obraźliwe.
Co jest z tobą nie tak? Jesteś gwiazdą, i to dużą. Jak możesz wrzucać coś takiego do sieci? Wstyd!
Tego już za wiele... - czytamy tylko pod pierwszym zdjęciem.

Rihanna krytyką zbytnio się nie przejęła. Zabawa tak jej się spodobało, że na jednorazowym wybryku nie poprzestała. W efekcie na Instagramie Rihanny jest już pięć barwnych zdjęć królowej Elżbiety w odważnych stylizacjach. Ostatnie zdjęcie królowej wrzuciła do sieci w poniedziałek.

Hejterzy powiedzą, że to Photoshop - napisała.
 

Pałac Buckingham (niestety) nie wystosował żadnego komentarza w sprawie. Kto wie? Może królowa ma więcej poczucia humoru niż internauci?

Rihanna była prawdziwą "królową parady" na Barbadosie

MK