Pola Lis rozstała się z chłopakiem? Córka Rusin OSTRO o rewelacjach tabloidu. "Nigdy nie dałam powodu, by..."

Pola Lis rozstała się z chłopakiem? Takie informacje podało właśnie "Na Żywo". 20-latka odpowiada i to w ostry sposób!

Pola Lis od czterech lat związana jest z Andrzejem Opłatkiem, z którym połączyły ją wspólne pasje. 20-latka poznała go na zawodach jeździeckich w Michałowie, a później okazało się, że oboje uwielbiają też kitesurfing. Pola i Andrzej wydawali się więc być bardzo zgraną parą, ale jak właśnie podało "Na Żywo" ich związek jest już przeszłością.

Ponoć Pola bardzo źle to zniosła, a jej matka Kinga Rusin kupiła jej z tego powodu psa rasy pomeranian, by choć trochę ulżyć jej w cierpieniach. Ile jest w tym wszystkim prawdy? Wiele mówią słowa samej zainteresowanej, która postanowiła odnieść się do tych rewelacji i na swoim profilu ostro je skomentowała.

Do wszystkich portali plotkarskich i ludzi, którzy uważają, że mogą bezkarnie opowiadać kłamstwa na mój temat: Nie jestem osobą publiczną. Jestem osobą prywatną. Rozumiem, że szukacie taniej sensacji, ale nie szukajcie jej tam, gdzie jej nie ma. Nie raz wasze słowa mnie zabolały, ale nigdy ich nie skomentowałam. Do dzisiaj. Nigdy nie dałam wam powodu, żeby o mnie w ogóle mówić. Bardzo chronię swoją prywatność i nie dziele się nią z całym światem. To, co robię, jak robię i kiedy robię nie jest waszą sprawą. Zajmijcie się pisaniem o ludziach, którzy tego chcą. Dajcie mi i moim bliskim spokojnie żyć. Ps. To, co piszecie jest dziennikarskim dnem i tego najbardziej powinniście się wstydzić.

Pola Lis komentuje plotkiPola Lis komentuje plotki Instagram.com/ Pola Lis/ Screen

 

AW

Pola Lis "ociepla wizerunek" ojca? Kpi z tabloidów i na Instagramie pokazuje kolejne zdjęcie. Tej odpowiedzi nie powstydziłby się sam Tomasz Lis