Łukasz Jakóbiak w "The Ellen DeGeneres Show"! "Ekscytacja na poziomie milion"

Łukasz Jakóbiak walczył o to od 3 lat i udało się! Dziennikarz wystąpił w słynnym talk-show u Ellen DeGeneres.

Łukasz Jakóbiak kilka dni temu pochwalił się, że spełniło się jego wielkie marzenie i po 3 latach starań wystąpi w "The Ellen DeGeneres Show". To nie lada sukces, bo Ellen DeGeneres to jedna z największych amerykańskich osobowości telewizyjnych, która na swojej kanapie gościła gwiazdy największego formatu, m.in. Leonarda DiCaprio, George'a Clooneya, Jennifer Lopez czy Jennifer Aniston. Teraz na tej samej kanapie zasiadł Jakóbiak, a jego reakcji możecie się domyślić.

W życiu nigdy nie wiesz czy się uda, ale ja ZAWSZE WALCZĘ!!! Mam nową historię na swoje wykłady motywacyjne! To jest KOSMOS, a to dopiero początek! EKSCYTACJA NA POZIOMIE MILION! Ellen DeGeneres pozdrawiam.

W rozmowie z nami Łukasz mówił o swoich oczekiwaniach dotyczących odcinka z jego udziałem:

Myślę, że będą chcieli poznać moje historie, dowiedzieć się czegoś o moich wykładach motywacyjnych, poza tym rozwijam swój kanał na Youtube, tłumaczony na 24 języki, który rusza we wtorek i o tym też pewnie będę mówił.

AKTUALIZACJA: pojawiły się duże wątpliwości, czy zdjęcie jest prawdziwe. Redakcja Plotek.pl bada tę kwestię. 

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (75)
Łukasz Jakóbiak w "The Ellen DeGeneres Show"! "Ekscytacja na poziomie milion"
Zaloguj się
 • Gość: ona

  Oceniono 46 razy 34

  To nie jest Ellen, prawdziwa Ellen jest drobniejsza , szczupła i ma inny profil . No i nosi świetnie skrojone garnitury , a to tutaj imitacja . W pierwszych sekundach też dałam się nabrać.

 • pick.up

  Oceniono 37 razy 25

  Z jednej strony cieszę sie jego szczęściem, a z drugiej nie mogę pojąć, jak dorosły facet jara sie takim goovnem i jeszcze o nie zabiegal od kilku miesięcy....

 • Gość: As

  Oceniono 29 razy 15

  Zenada.

 • Gość: pracownik techniczny

  Oceniono 17 razy 13

  Na spokojnie, bez ekscytacji: nie lubię go. Dlaczego? jego "wykłady" to zwykłe, puste "samouwielbienie". Nie ma tam treści, sa motywujące tylko dla ludzie zachwycających sie kimś innym, bez żadnej krytycznej (nie krytykanckiej) oceny. Facet jest produktem firm marketingowych, mało jest autentyczności w jego programie, jego "piękna" historia w rzeczywistości jest bardziej zwyczajna. Facet ma parcie na szkło i w sumie o.k ALe robienie z siebie "motywatora" to już przesada, w tej roli jest niedorzecznym narcyzem. Nie motywuje, raczej irytuje.

 • pp284

  Oceniono 23 razy 13

  usiadł na kanapie i to jest sukces? srsly? WDF?? A co powiedział? Że zaprasza innych i zadaje im pytania?? Ktoś kuma o co tu chodzi?? A może w międzyczasie cichutko zdobył Nobla???

 • przeprowadzacz22

  Oceniono 11 razy 11

  W rolę Ellen wcieliła się Aldona Jankowska.

 • Gość: jak

  Oceniono 10 razy 10

  Aha. To ja myślałem, że jak ktoś jest wart zaproszenia to ona sama go zaprasza, a on trzy lata się starał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX