Łukasz Jakóbiak marzył o tym od 3 lat. Sukces ogłosił na Instagramie: Umarłem, nie wierzę! [TYLKO U NAS SZCZEGÓŁY]

Łukasz Jakóbiak leci do Los Angeles spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Rok się o to starał, w końcu się udało.

To było jedno z pięciu największych marzeń Łukasza Jakóbiaka, wyszył je sobie nawet na wewnętrznej stronie kołnierza koszuli: "Żyję, żeby spotkać się z Ellen". W końcu udało się. O sukcesie jeden z najsłynniejszych polskich mówców motywacyjnych poinformował na Facebooku i Instagramie.

Kochani! Udało się!!! Ellen DeGeneres zaprosiła mnie do programu. UMARŁEM! Lecę do Los Angeles! NIE WIERZĘ. Teraz zacznę robić wykłady motywacyjne za granicą!!! - napisał.

Ellen DeGeneres jest jedną z najsłynniejszych amerykańskich osobowości telewizyjnych. Prowadzi własny talk-show, The Ellen DeGeneres Show, w którym pojawiają się największe światowe gwiazdy. W 2014 roku fenomenalnie poprowadziła galę oscarową, a moment, kiedy zamówiła pizzę dla wszystkich, przeszedł do historii Oscarów.

W rozmowie z Plotek.pl Jakóbiak opowiedział o szczegółach zaproszenia.

To była długa droga, starałem się o to od 3 lat. Za kilka dni napiszę dokładnie, jak do tego doszło. Myślę jednak, że duży wpływ na to, że zostałem zaproszony miały moje wystąpienia na TEDx-e, one są w wersji angielskiej.

Tempo zdarzeń jest ogromne. Jakóbiak przyznał, że dzisiaj (w środę) dowiedział się o wszystkim, a już w czwartek leci do Los Angeles.

Nie wiem, na jak długo, pewnie na 2, 3 dni. Już mi bukują bilet, a nagranie pewnie będzie jutro albo pojutrze - powiedział nam.

Przyznał też, że jeszcze nie wie, czego będzie dotyczyć wywiad.

Myślę, że będą chcieli poznać moje historie, dowiedzieć się czegoś o moich wykładach motywacyjnych, poza tym rozwijam swój kanał na Youtube, tłumaczony na 24 języki, który rusza we wtorek i o tym też pewnie będę mówił.

Zapytaliśmy również, co z koszulą, na której wyszył swoje marzenie - czy teraz będzie musiał je spruć?

Nie, koszula już się pierze, zamierzam w niej wystąpić - odparł ze śmiechem Jakóbiak.

Gratulujemy!

JZ

Więcej o:
Komentarze (82)
Łukasz Jakóbiak marzył o tym od 3 lat. Sukces ogłosił na Instagramie: Umarłem, nie wierzę! [TYLKO U NAS SZCZEGÓŁY]
Zaloguj się
 • Gość: Pan

  Oceniono 86 razy 78

  Mowca motywacyjny?nie ogarniam tych nowych pseudo fuch jakichs celebrytow.sory jestem zwyklym czlowiekiem

 • Gość: tegesszmeges

  Oceniono 70 razy 60

  ten człowiek to produkt czystej popkultury. wcześniej chwalił się że przez rok próbował zrobić sobie zdjęcie z Lady Gagą. teraz "żyje po to" żeby spotkać się z Ellen. potem pewnie będzie "żył dla zdjęcia" z Justinem Bieberem. gdyby miał 15 lat dałoby się to jeszcze zrozumieć.

 • Gość: zzz123

  Oceniono 34 razy 28

  O tej kobiecie słyszałem, al kim u licha jest ten Łukasz Jakóbiak???

 • Johnny Bravo

  Oceniono 31 razy 25

  "jeden z najsłynniejszych polskich mówców motywacyjnych" - żarty się was trzymają widzę przy poście że ho ho...

 • ebom

  Oceniono 23 razy 21

  Ummm, co? I o czym niby mieliby ze sobą rozmawiać? Przecież u Ellen są albo celebryci, albo ludzie z największych viralowych klipów, ten pan się raczej nie zalicza. Za kilka dni się okaże, że całe spotkanie polega na tym, że ktoś mu załatwił miejsce na widowni, bo na 100% nie będzie tam gościem programu.

 • Gość: www

  Oceniono 43 razy 19

  Czyli zaprosili go do miejscowych Rozmów w Tloku.
  To jest wręcz niebywały sukces. Na miarę tego, że zjadłem dzisiaj obiad i zrobiłem kupę.

  Na jego miejscu nie cieszyłbym sie zanadto - z taka fizjonomią moga go nie wpuścić do Stanów.Teraz ludzie z Bliskiego Wschodu mają pewne utrudnienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX