"Kinga Duda zaręczyła się" - ogłosiła Agnieszka Jastrzębska. Kancelaria Prezydenta odpowiada

Czy Kinga Duda zaręczyła się? Informacje upublicznione przez serwis Agnieszki Jastrzębskiej zdementowała Kancelaria Prezydenta RP.

Kinga Duda od kilkunastu miesięcy jest w stałym związku z Bartłomiejem Staszczakiem. Dziadek córki Prezydenta widziałby już wnuczkę na ślubnym kobiercu, jednak - jak wyznał w grudniu 2016 rozmowie z "Dobrym Tygodniem" kolega Staszczaka - para ze względu na żałobę po śmierci ojca chłopaka: "na pewno nie weźmie ślubu w najbliższym czasie". Tymczasem według serwisu Agnieszki Jastrzębskiej Staszczak mimo tego oświadczył się, a Kinga Duda podobno powiedziała "tak".

To był ważny dzień dla rodziny prezydenckiej. Zaręczyny odbyły się w Krakowie w towarzystwie najbliższych osób. Kinga radosną wiadomością od razu podzieliła się z przyjaciółkami chwaląc się złotym pierścionkiem z delikatnym diamentem - mówi Jastrzabpost.pl anonimowa znajoma Kingi Dudy.

Skontaktowaliśmy Kancelarią Prezydenta RP. Jak powiedział nam Marek Magierowski z biura prasowego KPRP, informacje podane przez Jastrzabpost są wyssane z palca.

Te doniesienia nie są prawdą - mówi Plotek.pl Marek Magierowski z KPRP.

ZI