"O mnie się nie martw". Joanna Kulig i Stefan Pawłowski wrócą jesienią. Powstają nowe odcinki serialu TVP 2

"O mnie się nie martw? kręci się dalej. Ruszyły zdjęcia do kolejnych 13 odcinków. Dalsze losy Marcina, Igi i ich najbliższych śledzić będziemy już od jesieni.

Ekipa "O mnie się nie martw" będzie pracować na planie w kancelarii Zarzycki&Kaszuba, w kamienicy na Złotej, mieszkaniu Marcina, szkole córek Igi, warszawskich knajpach, parkach i naturalnie na sali sądowej. Jak potoczą się losy bohaterów?

W ostatnim odcinku poprzedniego sezonu nowym wspólnikiem w kancelarii Zarzyckiego został ojciec Marcina (Stefan Pawłowski), Marek (Krzysztof Stelmaszczyk). Konfliktować postać będzie irytował wszystkich pracowników, poza Aśką (Aleksandra Domańska), która stanie się jego pupilką. Częstym gościem w kancelarii stanie się Alicja (Małgorzata Foremniak), która ma problemy z synem.

Związek Ewy (Katarzyna Maciąg) i Roberta (Adam Fidusiewicz) dotknie kryzys, ale Iga (Joanna Kulig) będzie zbyt pochłonięta swoimi sprawami by zauważyć problemy przyjaciółki.

Były mąż Igi znów będzie szukał pracy. Do pionu ustawić Krzyśka (Paweł Domagała) będzie chciała pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która wyjaśni mu, że w przeciwieństwie do byłej żony, ona utrzymywać go nie zamierza.

Postać Joanny Kulig będzie miała pełne ręce roboty, bo w jej życiu nagle zjawi się młodsza siostra. Uciekła z domu i chce żyć u boku Igi. Dorota (Angelika Kurowska) będzie nową postacią w serialu.

Premierowe odcinki "O mnie się nie martw 3" na antenie TVP2 od września 2015.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: