Graficy wmawiają nam, że gwiazdy mają idealne nogi. Porównaliśmy, jak wyglądają w magazynach i w RZECZYWISTOŚCI

Na okładkach pism, czy na zdjęciach promocyjnych nogi gwiazd są niemal zawsze niebotycznie długie, gładkie i pozbawione jakichkolwiek skaz. Jak można się domyślić, prawda bez wspomagania Photoshopem wygląda jednak nieco inaczej. Porównaliśmy zdjęcia reklamowe z tymi sprzed ingerencji grafików.
Britney Spears Britney Spears Billboard/ East News

Britney Spears

Nogi Britney Spears są ostatnio wyjątkowo umięśnione. Jak się okazuje, dla niektórych za bardzo - graficy magazynu "Billboard", którego marcową okładkę zdobiła wokalistka, wolą, żeby jej nogi były gładsze i szczuplejsze.

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim VIVA!/ Kapif

Agnieszka Szulim

Na okładce kwietniowej "VIVY!" widniała Agnieszka Szulim, przy czym warto zauważyć, że na pierwszym planie były jej długie nogi. Prezenterka faktycznie może się pochwalić bardzo szczupłymi nogami, ale nie aż tak długimi. Z kolei na zdjęciu z sesji reklamującej butik Moliera 2, w które wzięła udział, jej uda nabrały kształtów.

Agnieszka SzulimMateriały promocyjne/ KapifIggy Azalea Iggy Azalea Materiały prasowe/ East News

Iggy Azalea

Iggy Azalea razem z Jennifer Lopez na okładce singla "Booty" wypinały swoje zgrabne i nienaturalnie gładkie pupy i prężyły długie nogi. W rzeczywistości te części ciała raperki nie są pozbawione niedoskonałości.

Okładka singla 'Not over you', Doda Okładka singla 'Not over you', Doda Materiały prasowe/ Kapif

Doda

Na okładce do anglojęzycznej wersji "Riotki" - "Not over you" - nogi Dody wydają się dłuższe. Wokalistce na pewno nie można zarzucić tego, że nie jest szczupła, ale zdjęciu promocyjnym jej nogi wyglądają też na gładsze.

Mariah Carey Mariah Carey Materiały prasowe/ Bulls

Mariah Carey

Okładka singla Mariah Carey "To infinity" ma szansę przejść do historii, choć ujrzała światło dziennie dopiero w maju tego roku. Wystarczy tylko porównać zdjęcia promocyjne z tym, jak gwiazda jeszcze niedawno prezentowała się na plaży - zamiast odsłonić nogi, ubrała się w kostium płetwonurka.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Materiały prasowe/ Plotek Exclusive

Natalia Siwiec

Nogi Natalii Siwiec w sesji reklamującej torebki Fullspot są długie - hen!- aż do nieba. W rzeczywistości są odrobinę krótsze i pełniejsze.

Miranda Kerr Miranda Kerr InStyle/ Bulls

Miranda Kerr

Graficy bardzo się postarali przy retuszu Mirandy Kerr na okładce "InStyle" i stworzyli taką część ciała, którą nawet nie wiemy, jak nazwać. Można byłoby napisać "krocze", jednak na tym zdjęciu bardziej to przypomina skocznię narciarską czy autostradę (niepolską).

Miranda Kerr, skocznia narciarskaIn Style/LEONHARD FOEGER REUTERS

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz VIVA!/ Kapif

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz i jej zgrabne uda widnieją na okładce lipcowej "VIVY!" (do której pozuje z Anetą Kręglicką i Bogną Sworowską). Gdy prezenterka wstawiła zdjęcie okładki na swój profil na Facebooku, fani wytknęli dużą ingerencję Photoshopa.

Pięknie dopracowane w Photoshopie.
No właśnie nie wymienili nazwiska, kto je tak pięknie odmłodził! - pisali.

Aneta Kręglicka, Bogna Sworowska, Ewa WachowiczVIVA!

Demi Lavato Demi Lavato Cool For Summer/ Bulls

Demi Lavato

Demi Lavato na okładce singla "Cool For Summer" ma tak wyretuszowaną nogę, że wygląda jakby była płaska.

Maffashion Maffashion Instagram.ci/maffashion_official/ WBF

Maffashion

Nogi Maffashion są bardzo szczupłe, jednak na zdjęciach, które zamieszcza na swoim Instagramie, wydają się gładsze, nie dostrzeżecie też na nich żadnych nierówności.

Jessica Alba Jessica Alba Materiały prasowe/ Bulls

Jessica Alba

Mamy wrażenie, że nogi Alby w reklamie depilatorów Brauna są sporo dłuższe, niż w rzeczywistości - choć na plaży aktorka wygląda przecież rewelacyjnie.

Monika Pietrasińska Monika Pietrasińska Instagram.com/monikapietrasińska/ WBF

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska jest bardzo szczupła, ale nawet ona ma nieco szczuplejsze nogi na zdjęciach promocyjnych, które publikuje na Instagramie, niż w rzeczywistości. Po lewej widzicie, jak pozuje w kostiumie Agent Provocateur, zaś po prawej, jak wygląda na plaży.

Leighton Meester Leighton Meester Shop Til You Drop/ Bulls

Leighton Meester

Leighton Meester na okładce magazynu "Shop Til You Drop" ma nienaturalnie wydłużone nogi. W tej wersji aktorka "Plotkary" przypomina bardziej lalkę Barbie, niż siebie.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek TVN/ Kapif

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest z pewnością posiadaczką długich i szczupłych nóg, a jednak na zdjęciach promujących "Piekielny hotel" wydają się jeszcze szczuplejsze i gładsze.

Anja Rubik Anja Rubik Mario Testino / Vogue Paris/ Kapif

Anja Rubik

Kto by przypuszczał, że nawet nogi Anji Rubik wymagają wydłużenia? Tak - po lewej - modelka wyglądała w sesji zrobionej przez Mario Testino dla "Vogue Paris", a tak - po prawej - w rzeczywistości.

Beata Tadla Beata Tadla VIVA!/ Kapif

Beata Tadla

Beata Tadla kilka lat temu bardzo zeszczuplała. Ona sama twierdzi, że nie ma idealnych nóg, ale zakłada mini, bo dobrze się w niej czuje. W krótkiej spódnicy inaczej wygląda jednak w rzeczywistości, a inaczej na okładce styczniowej "VIVY!".

Kelly Rowland Kelly Rowland Shape/ Bulls

Kelly Rowland

Kelly Rowland na okładce "Shape'a" chwaliła się swoją odchudzoną sylwetką i długimi nogami. Portal "Daily Mail" skomentował to:

Trochę zbyt gładkie.

Faktycznie, na plaży nogi Rowland prezentują się zgoła inaczej.

Hanna Lis Hanna Lis Twój Styl/ Kapif

Hanna Lis

Nogi Hanny Lis na okładce "Twojego Stylu" są nieznacznie dłuższe, niż w rzeczywistości.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian/ Bulls

Kim Kardashian

Kim Kardashian w styczniu znów trafiła na okładkę "Vogue'a" (już bez Kanye Westa). Celebrytka pochwaliła się na Instagramie jednym z ujęć do sesji. Na żywo jej nogi wyglądają nieco inaczej.

Więcej o: