George Clooney i TACY goście! Ale nawet oni stali się mniej ważni, gdy zobaczyliśmy Amal

Fajerwerki zapierały dech w piersiach. Fantastyczny też był skład gości, których zaprosił do swojej włoskiej posiadłości George Clooney.
Amal i George Clooneyowie Amal i George Clooneyowie Bulls

Dzień Niepodległości

Amal Clooney - w krótkiej sukience odsłaniającej zgrabne nogi. George Clooney - cały na biało. To oni pełnili honory gospodarzy w bajkowej scenerii włoskiego jeziora Como. Tutaj Clooney ma posiadłość, na którą z okazji Dnia Niepodległości postanowił zaprosić gości, między innymi Julię Roberts z mężem Danielem Moderem i Roberta De Niro z żoną Grace Hightower.

George Clooney sprowadził nieco Ameryki do Włoch nieco Ameryki z okazji sobotniego Dnia Niepodległości - skomentował to wydarzenie "Daily Mail".

Tak prezentowali się gospodarze. A niebawem wszyscy wsiądą na motorówkę i ze środka jeziora Como, późnym wieczorem, będą podziwiać sztuczne ognie.

 

Amal i George ClooneyowieBulls

Julia Roberts z mężem Julia Roberts z mężem Bulls

Julia Roberts

Jeszcze chwila, a wszyscy goście znajdą się na pokładzie łodzi motorowej. Obecność Julii Roberts nie dziwi - przyjaźni się z Clooneyem od lat. W głębszą znajomość weszli podczas kręcenia filmu "Ocean's Eleven", w którym ona zagrała jego żonę.

Aktorce towarzyszy mąż, Daniel Moder, którego poznała w 2000 roku na planie filmu "The Mexican". Moder był tam operatorem, niestety, żonatym. Żeby żona zgodziła się dać mu rozwód, Julia Roberts sporo jej zapłaciła.

Danny rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, wizażystką Verą Steimberg po tym, jak rozkwitł jego romans z Julią Roberts - donosił "Daily Mail".

Na zdjęciu powyżej widzimy, że małżeństwu towarzyszy syn Henry Daniel, bliźniaki Hazel Patricia i Phinnaeus Walter zostali w USA.

Julia Roberts z mężem i synemBulls

Robert De Niro i Grace Hightower Robert De Niro i Grace Hightower Bulls

Robert De Niro

"W stronę światła" zmierzał również, wraz z innymi gośćmi, Robert De Niro z żoną. Na zdjęciu powyżej widzimy ją pierwszą wchodzącą po trapie. Robert De Niro rozmawia z jednym z gości Clooneya. De Niro i Hightower są małżeństwem od 1997 roku.

George Clooney i Julia RobertsBulls

Julia Roberts, George Clooney, Amal Clooney Julia Roberts, George Clooney, Amal Clooney Bulls

Fajerwerki

Te miny mówią same za siebie. Spójrzcie tylko na wyraz twarzy Julii Roberts!

Julia Roberts i Daniel ModerBulls

 

George Clooney jest właścicielem sporej posiadłości nad włoskim jeziorem Como. Kupił ją w 2001 roku za 10 milionów dolarów, a teraz, podobno, planuje ją sprzedać. Jeżeli to prawda, sporo na tym zarobi.

Według ostatnich doniesień, gwiazda "Ocean's Eleven" rozważa sprzedaż swojego domu z ogromnym zyskiem 100 milionów - informuje "Daily Mail".

 

George Clooney i Julia RobertsBulls

George Clooney z przyjaciółmi George Clooney z przyjaciółmi Bulls

Co za widoki!

Powód, dla którego George Clooney miałby się rozstać z posiadłością, dzięki której może organizować dla przyjaciół tak fantastyczne pokazy? Cóż, dały o sobie znać te negatywne aspekty sławy.

George uwielbia to miejsce i ludzi, którzy tam mieszkają, ale zdaje sobie sprawę z zamieszania, jakie wywołuje pojawieniem się w mieście - donosi informator portalu "Page Six".

Tymczasem popatrzmy i my na zapierające dech w piersiach fajerwerki, które oglądali jego goście z okazji Dnia Niepodległości.

George Clooney z przyjaciółmiBulls

Więcej o: