Na Instagramowych relacjach Karola Maciesza pojawiły się nagrania z uroczystości ślubnej Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. To właśnie tam mogliśmy zobaczyć stylizacje Laury Maciesz, Anny Wróbel oraz Kornelii Różańskiej - dobrze znanych widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Na weselu dominowały lekkie, eleganckie kreacje utrzymane w subtelnym, romantycznym stylu. Laura Maciesz postawiła na klasyczną satynową sukienkę w kolorze czerni. Kreacja na cienkich ramiączkach, o delikatnym połysku, podkreślała jej figurę i idealnie wpisywała się w wieczorową estetykę przyjęcia. Anna Wróbel wybrała jasną, zwiewną sukienkę zdobioną eleganckimi falbankami, które dodawały stylizacji zwiewności i lekkości. Z kolei Kornelia Różańska zaprezentowała się w kobaltowym odcieniu kreacji z subtelnymi marszczeniami na ramionach, tworząc efekt bardzo elegancki, ale nienachalny. Nagrania opublikowane przez Karola Maciesza - uczestnika piątego sezonu programu i męża Laury - szybko obiegły media społecznościowe. Para influencerów relacjonowała przygotowania oraz moment samego przyjęcia przyjaciół, podkreślając, jak ważny i wyjątkowy jest to dzień. Zdjęcia weselnych stylizacji uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii.
Przypomnijmy, że Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak po miesiącach choroby uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu spełnili swoje marzenie o ślubie kościelnym. Ceremonia odbyła się 12 grudnia w kaplicy w Szczecinie, a późniejsze przyjęcie zaaranżowano w baśniowej sali weselnej pełnej zieleni i elegancji. Para, która od lat jest jedną z najbardziej lubianych w historii programu, celebrowała ten dzień w gronie najbliższych - w tym zaprzyjaźnionych innych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy sprawili, z ten dzień dla zakochanych był jeszcze bardziej wyjątkowy.
Smaszcz miażdży ślub Kurzajewskiego i Cichopek. "Największy obciach w życiu"
Kaczorowska i Rogacewicz na spektaklu Terrazzino. Niebywałe, jak się zachowali
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił, ile co miesiąc wpływa na jego konto. "To jest za mało"
Paulina Smaszcz odcięła się od Marianny Schreiber. "To już zaszło za daleko"
Syn przeprosił Smaszcz za wyśmiewanie się z jej choroby? Poruszające słowa
Posłuchałem świątecznej piosenki Republiki i Zenka, żebyście wy nie musieli. Najgorszy jest teledysk
Król Karol III z ważną informacją o swoim zdrowiu. Zaskakujące słowa o nowotworze
80-letni Tomaszewski o początku związku ze znacznie młodszą żoną. "Była lekko zszokowana"
Lubomirski-Lanckoroński o dziejach rodu. Wspomina o... "drzewie ginekologicznym"