"Love Island". Angelina jest w ciąży! "Chcę się podzielić najpiękniejszą zmianą w życiu"

Angelina dała się poznać w szóstej edycji programu "Love Island". Wówczas mogło się wydawać, że znalazła miłość u boku Sashy. Ich uczucie nie przetrwało. Teraz Angelina układa sobie życie u boku nowego ukochanego. Właśnie przekazała radosną nowinę.

Angelina Zaichenko pojawiła się w programie "Love Island" w szóstej edycji. Kobieta wzięła udział w randkowym show, aby znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę. Uczestniczka dołączyła do pozostałych bohaterów stosunkowo późno. Nie było to jednak przeszkodą. Angelina stworzyła parę z Sashą. Jak się okazało, para dotrwała do finału. Co więcej, to właśnie ten duet zwyciężył program. Po zakończeniu formatu wiele osób liczyło na to, że ta dwójka zostanie razem. Niestety, jej związek się rozpadł. Oboje ułożyli sobie życia u boku innych partnerów. Angelina niedawno przekazała fanom niezwykle radosną wiadomość.

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik planuje powiększenie rodziny? "Na ten moment jestem mamą aż jednego dziecka"

"Love Island". Angelina przekazała radosną nowinę. Nie posiada się ze szczęścia

Angelina z programu "Love Island" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Kobieta zebrała ponad 45 tysięcy obserwujących na swoim profilu na Instagramie. Często dzieli się tam kadrami z życia prywatnego. W 2023 roku ogłosiła fanom, że w jej życiu pojawiła się prawdziwa miłość. Po czasie przekazała kolejną wiadomość. Właśnie pochwaliła się w sieci nowym etapem swojego życia. Wcześniej nie była na to gotowa. Uczestniczka "Love Island" jest w ciąży!

Nadszedł ten dzień, kiedy chcę podzielić z wami najpiękniejszą zmianą w swoim życiu! Doskonale pamiętam moment, kiedy życie zaczęło przygotowywać mnie do ciąży, zaczęłam dostawać różne znaki. Mówiłam, że jestem już gotowa i mogłabym mieć dzieci i wtedy powiedziałam swojej mamie, że wydaje mi się, że w moim życiu niedługo nastąpi zmiana. Minął rok i właśnie tak się stało

- napisała Angelina na swoim profilu na Instagramie. Kobieta dołączyła klimatyczne zdjęcia i kadry z brzuchem ciążowym. Fani nie posiadali się z radości. Gratulujemy! Po zdjęcia Angeliny z jej ukochanym zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

"Love Island". Związek Angeliny i Sashy nie wypalił. Fani zarzucali im miłość pod publikę

Na temat związku Angeliny i Sashy pojawiło się wiele spekulacji. Niektórzy fani zarzucali dawnym zakochanym, że ich relacja była udawana. Sami uczestnicy podsycili plotki, twierdząc, że spotykają się jedynie raz w tygodniu. W Q&A mówili również, że "póki co są razem". W końcu ich związek się rozpadł. "The End. Kto nie spróbuje, ten się nie dowie! My spróbowaliśmy i się dowiedzieliśmy, że nie było nam pisane w #bigcitylife (w życiu w wielkim mieście - przyp. red.)" - pisali w mediach społecznościowych. Angelina i Sasha nie odwołali się nigdy bezpośrednio do doniesień na temat swojej relacji. ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Zuza nie powiedziała w pracy, że wybiera się do programu. Miała ku temu ważny powód

 
Śledzicie losy dawnych uczestników "Love Island"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.