"Rolnicy. Podlasie". W Plutyczach zrobiło się światowo. Widzowie ostro o Andrzeju. "Zginąłby bez brata"

Andrzej i Jarek z programu "Rolnicy. Podlasie" zabrali się za sprzątanie podwórka po remoncie. W Plutyczach nie ma już śladu po błocie. Widzowie po obejrzeniu najnowszego filmiku znów skrytykowali Andrzeja.

Andrzej i jego tata Gienek to największe gwiazdy programu "Rolnicy. Podlasie" telewizji Fokus TV. Już od kilku sezonów przebojowi rolnicy rozbawiają widzów do łez. Panowie nie próżnują i poza programem prowadzą także kanał w serwisie YouTube. Na nagraniach często pojawia się brat Andrzeja, Jarek. Widzowie nie mają złudzeń. Jarek jest najbardziej pracowitym członkiem rodziny, ale całą sławę zgarnia jego brat. Jakich treści możemy spodziewać się na kanale rolników? Jeżeli chcecie zobaczyć jak przez dziesięć minut Jarek w milczeniu operuje piłą tarczową, lub wózkiem widłowym, to z pewnością będziecie usatysfakcjonowani. Ostatnio rolnicy zabrali się za generalne porządki na podwórku. W Plutyczach nastała wielka rewolucja. Naszedł czas dokończyć prace. Andrzej i Jarek zabrali się do akcji.

Zobacz wideo "Rolnicy. Podlasie". U Andrzeja zrobiło się światowo. Spójrzcie na podwórko

"Rolnicy. Podlasie". Wielkie zmiany w Plutyczach. Andrzej i Jarek zabrali się za ostatnie porządki

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" bardzo długo walczył z błotem na gospodarstwie w Plutyczach. Sytuacja była na tyle poważna, że Gienek prawie utknął w tym bajorku. Filmik zatytułowany "Czy Andrzejowi uda się pozbyć błota raz na zawsze?" bił rekordy popularności. Chociaż internauci twierdzili, że rolnik zademonstrował "instruktaż, jak nie należy utwardzać terenu", to w końcu w Plutyczach nastała rewolucja. W filmie "Nadeszła wiekopomna chwila" Jarek opowiedział o zmianach, jakie zaszły na gospodarstwie. Po błocie nie było ani śladu. - Mam nadzieję, że przyjedzie teraz do nas i nie będziecie narzekać, że nie ma jak wejść do słynnych obór Gienka i Andrzeja. Mam nadzieję, że teraz będziecie mieli po suchym jak chodzić. Bo to jest robione po to, aby w końcu było u nich sucho - mówił pełen nadziei Jarek. W najnowszym odcinku rolnicy pokazali, jak doszli już do końcowego etapu - sprzątania po remoncie podwórka przenoszenia pustaków, które służyły do budowy przybudówki. Przez większość filmu możemy obserwować zmagania rolników. "Emocje jak na grzybobraniu" - podsumował jeden z internautów. "Cudowny odcinek z przekładania pustaków" - dodał drugi. Jak dziś wygląda gospodarstwo w Plutyczach? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

'Rolnicy. Podlasie'. W Plutyczach zrobiło się światowo'Rolnicy. Podlasie'. W Plutyczach zrobiło się światowo 'Rolnicy. Podlasie'. W Plutyczach zrobiło się światowo; fot. sreeen youtune.com/Etap V Andrzej i Jarek sprzątają po remoncie podwórka Plutycze Rolnicy z Podlasia

"Rolnicy. Podlasie". Internauci ostro o Andrzeju. "Zginąłby bez brata"

Po publikacji odcinka fani rolników natychmiast ruszyli do sekcji komentarzy, aby ocenić ich pracę. Andrzej znowu oberwał, a Jarek jedynie zyskał. "Andrzej to by zginął,  jak by nie miał brata", "Widać po chłopie, że dwie lewe ręce. Myślenia zero", "Brat to skarb", "Jarek, nie masz czasem ochoty kopnąć tego twojego brata w cztery litery?" - czytamy w komentarzach. Zwrócono także uwagę na kostkę, która znalazła się na podwórku. "Ale zimą będzie zabawa na kostce" - stwierdził jeden z internautów. "Taniec z gwiazdami" - podsumował drugi.

 
Najbardziej pracowity członek rodziny Onopiuków to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.