"Rolnicy. Podlasie". Bogdan Kubala zaskoczył nowym wizerunkiem. Poznajecie?

Bogdan Kubala, bohater programu "Rolnicy. Podlasie", wrzucił ostatnio filmik na platformę YouTube. Wyjawił, ile ma traktorów w swojej kolekcji. Uwagę przykuły zmiany w wyglądzie mężczyzny.

Program "Rolnicy. Podlasie" ma spore grono fanów. W formacie występują m.in. Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz, Justyna i Łukasz Maciorowscy z Ciemnoszyj oraz Bogdan Kubala z Borowskich Ciborów. Program pokazuje codzienne życie rolników i wyzwania, z jakimi muszą się mierzyć, prowadząc gospodarstwo. Niektórzy uczestnicy postanowili poszerzyć działalność i rozkręcić karierę poza telewizją. Gienek i Andrzej założyli swój kanał na YouTubie. Zdobyli już 120 tysięcy subskrypcji. W ich ślady poszedł Bogdan.

Zobacz wideo Kidawa-Błońska opowiedziała o proteście rolników. Jakie jest jej zdanie?

"Rolnicy. Podlasie". Bogdan i jego nowy wizerunek. Poznajecie?

Bogdan postanowił zostać gwiazdą internetu i regularnie wrzuca filmiki do sieci. Jego kanał na YouTubie subskrybuje prawie 20 tysięcy internautów. To właśnie na tej platformie rolnik zamieścił ostatnio wideo, które powstało we współpracy z marką nawozów. - No widzicie, jest sucho, błota nie ma - zaczął Bogdan na nagraniu. Później rolnik odebrał dostawę nawozów, w czym pomógł mu jego syn Michał. Ciężko pracowali, aby rozładować cały towar. Rolnikowi udało się porozmawiać z przedstawicielem firmy. Podczas pogawędki Bogdan wyjawił, że ma do dyspozycji aż pięć traktorów. Internautom nie umknął nieco odmieniony wygląd rolnika. Zauważyli, że Bogdan zapuścił wąsy i brodę. "Super pan wygląda", "Z wąsami i bródką - super, pozdrawiam" - pisali internauci w komentarzach pod filmem. Chcecie zobaczyć zdjęcie Bogdana po małej metamorfozie? Znajdziecie je w galerii na górze strony.

'Rolnicy. Podlasie'. Gdzie jest Bogdan? Został gwiazdą Youtube. Tak wygląda jego gospodarstwo'Rolnicy. Podlasie'. Gdzie jest Bogdan? Został gwiazdą Youtube. Tak wygląda jego gospodarstwo fot. https://www.youtube.com/@BogdanRolnikzPodlasia/screenshot

"Rolnicy. Podlasie". Bogdan opowiedział o swoich dzieciach. Może liczyć na ich pomoc

Bogdan i jego żona Agnieszka mają piątkę dzieci. Jakiś czas temu rolnik opowiedział o tym, jak wychowują swoje pociechy. Angażują dzieci do pracy. - Przychodzą ze szkoły, rzucają teczkę, idą i pomagają - mówił w programie "Rolnicy. Podlasie". Dodał, że jego dzieci nie narzekają np. na brzydkie zapachy. - Oni z satysfakcją, idą i pomagają - chwalił dzieci Bogdan. ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie". Justyna i Łukasz przekazali smutną wiadomość. Mają powody do zmartwień

Co sądzicie o nowym wizerunku Bogdana?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.