Dawid Ogrodnik apeluje do fanów z prośbą o pomoc. Sprawa jest poważna. Zaginął jego przyjaciel

Dawid Ogrodnik przekazał smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka dni temu zaginął jego czworonożny przyjaciel. Aktor zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc przy poszukiwaniach.

Dawid Ogrodnik jest jednym z bardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Na swoim koncie ma wiele ról, za które widzowie po prostu go uwielbiają. Jedną z nich bez wątpienia jest rola księdza Jana Kaczkowskiego w kultowym filmie "Johnny". Bardzo ważna w jego karierze jest także postać Piotra Zarzyckiego w serialu "Rojst". Choć Dawid Ogrodnik cieszy się wzmożoną popularnością to życia prywatnego strzeże jak ognia. Aktor bardzo rzadko uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, co u niego słychać. Tym razem zrobił jednak mały wyjątek. Miał ku temu ważny powód. 

Zobacz wideo Grażyna Szapołowska walczy o to, by wchodzić wszędzie ze zwierzętami. Mówi, że psy są tam często grzeczniejsze i czystsze

Dawid Ogrodnik apeluje do fanów z prośbą o pomoc. Zaginął jego przyjaciel

Dawid Ogrodnik posiada profile w mediach społecznościowych, jednak rzadko jest na nich aktywny. Ostatnio jednak postanowił wykorzystać je w słusznej sprawie. Jak się okazuje, aktor przechodzi obecnie przez trudne chwile. Sprawa jest poważna, zaginał jego pies. Dawid Ogrodnik zaapelował do fanów z prośbą o pomoc przy poszukiwaniach. "12.04.2024 ok. godz. 18.00 zaginął w Zielonowie pies. Nazywa się Parker, ma niebieską obrożę. Jest alergikiem pokarmowym, ma atopowe zapalenie skóry, wymaga podawania regularnie leków. Jest zaczipowany" - przekazał na InstaStories.  Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Dawid Ogrodnik relacjonuje poszukiwania psa. W tej sytuacji liczy się czas

Dawid Ogrodnik opublikował również zdjęcie pupila. Po czym poinformował, że uczciwego znalazcę czeka nagroda. Następnie udostępnił nagranie, na którym idzie lasem, prowadząc poszukiwania psa .- Kochani, wciąż szukamy Parkiego - powiedział na nagraniu, po czym wyjaśnił, w jakich miejscowościach można pomóc w poszukiwaniach. Wymienił m.in. takie okolice, jak Stawiguda, Zielonowo czy Mierki. Warto podkreślić, że zasięgi Dawida Ogrodnika sięgają ok. 40 tys. obserwujących. Być może z ich pomocą uda się odnaleźć zaginionego pupila.ZOBACZ TEŻ: Dawid Ogrodnik ma tylko 36 lat, ale spójrzcie na to doświadczenie! Dla roli potrafi podporządkować nawet rodzinę.

Dawid OgrodnikDawid Ogrodnik KAPiF.pl

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zgubić zwierzę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.