"Rolnik szuka żony". Nicola w ramionach znanego piosenkarza. Dostała buziaka

Nicola z "Rolnik szuka żony" już nie płacze po nieudanej relacji z Dariuszem. Wręcz przeciwnie. Kobieta nawiązała masę znajomości z pozostałymi uczestnikami programu i z kimś jeszcze... To znany piosenkarz.

Dziesiąta edycja uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony" z pewnością należała do najgłośniejszych. Wszystko za sprawą nieoczekiwanych zwrotów akcji i dość burzliwego finału. Nicola była jedną z kandydatek Dariusza. Para stworzyła relację i mimo że wydawało się, że świetnie się ze sobą dogadują, to finalnie dowiedzieliśmy się, że nie są razem i rozstali się w atmosferze skandalu. Mężczyzna nie szczędził kobiecie uszczypliwości, a ta nie ukrywała emocji. Widzowie jasno opowiedzieli się po jej stronie. Od tej pamiętnej sytuacji minęło już jednak trochę czasu. Dariusz usunął się w cień, a Nicola układa sobie życie na nowo. Czyżby jej serce było już zajęte? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Bardowscy na rajskich wakacjach, a dla Grzegorza to męka. Co się stało?

"Rolnik szuka żony". Nicola spotyka się z gwiazdą disco polo? 

Po udziale w telewizyjnym show Nicola aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się nowinkami. Dziewczyna nie kryje, że utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami programu. Zdarza się, że wybierają się wspólnie na imprezy i spędzają czas w swoim towarzystwie. Tak też był ostatnioPo krótkim spotkaniu w domu Nicola ruszyła na koncert Skolima. Na relacji możemy zobaczyć, jak uczestniczka "Rolnika" bawi się w najlepsze. Później na jej profil wleciało jeszcze jedno zdjęcie, a na nim Nicola w objęciach piosenkarza. Skolim pozwolił sobie również na małego buziaka! Coś jest na rzeczy? 

Nicola i SkolimNicola i Skolim 'Rolnik szuka żony'. Nicola w ramionach znanego piosenkarza. Spotyka się z nim? Wszystko jasne. Fot. @nicolagaw/ Instagram

"Rolnik szuka żony". Nicola dostała masę wsparcia po finale 

Po emisji finałowego odcinka Nicola otrzymała ogrom wsparcia od fanów. Wielu z nich uważało, że Dariusz ją wykorzystał i od początku nie był gotowy na poważną relację. Internauci murem stanęli za uczestniczką i starali się ją wspierać w tym trudnym momencie. Z tego powodu Nicola zdecydowała się wydać nawet specjalne oświadczenie, w którym podziękowała za wszystkie ciepłe słowa, jakie otrzymała. "Dziewczyno, jesteś warta o wiele więcej i dziękuj, że tak wyszło" - pisali w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Klaudia zaskoczyła fanów. Pokazała zdjęcia z odważnej sesji. Zapozowała topless.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.