Uczestnik "Rolnik szuka żony" kandyduje w wyborach samorządowych. "Król czereśni" pochwalił się plakatem

Maciej Kazek wystąpił w siódmej edycji sezonu "Rolnik szuka żony". Przez widzów flagowego show TVP nazywany był "królem czereśni". W programie nie znalazł miłości, ale postanowił obronić doktorat i wystartować w wyborach samorządowych.

Maciej Kazek w formacie "Rolnik szuka żony" zdecydował się stworzyć związek z Iloną. Ich relacja nie dotrwała nawet do finałowego odcinka. - Trzymał mnie na dystans (...) Zabrakło uczucia - podkreśliła w ostatnim odcinku rozgoryczona uczestniczka. Po zakończeniu programu Ilona poinformowała na Instagramie, że się zaręczyła. Maciej zamiast na miłości skupił się na zdobyciu wykształcenia i obronił doktorat na Politechnice Bydgoskiej. Właśnie okazało się, że postanowił kandydować w wyborach samorządowych. Pochwalił się plakatem. 

Zobacz wideo Marta Manowska opowiada o ślubach w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dlaczego nie uczestniczy we wszystkich? "Jest mi bardzo przykro"

Uczestnik "Rolnik szuka żony" kandyduje w wyborach. "Król czereśni" wystąpi z ramienia Koalicji Obywatelskiej

Maciej Kazek po programie "Rolnik szuka żony" nie marnował czasu. Zajmując się gospodarstwem, obronił doktorat. Jego rozprawa doktorska pt. "Wpływ odmiany, inokulacji i hydrożelu na plonowanie i jakość nasion konwencjonalnej soi" powstała w Katedrze Agronomii, Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej. Kazek pochwalił się na InstaStories, że kandyduje w okręgu wyborczym nr 4 do Rady Powiatu w Pile. Startuje z ramienia Koalicji Obywatelskiej z pierwszej pozycji. Na InstaStories opublikował kadr, na którym widać jego plakat wyborczy z hasłem: "Powiat w naszych sercach". Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Kampania wyborcza rozpoczęta. Mieszkańcy gminy Łobżenica i Wysoka, macie dobre miejsce na baner, piszcie na priv. Przyda się każda pomoc

- apelował. 

Uczestnik 'Rolnik szuka żony' kandyduje w wyborach. 'Król czereśni' wystąpi z ramienia Koalicji ObywatelskiejUczestnik 'Rolnik szuka żony' kandyduje w wyborach. 'Król czereśni' wystąpi z ramienia Koalicji Obywatelskiej Uczestnik 'Rolnik szuka żony' kandyduje w wyborach. 'Król czereśni' wystąpi z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Fot. Instagram/ maciej_kazek

Rolnik pojawił się na prezentacji kandydatów Koalicji Obywatelskiej w Pile. - Nasze gminy mogły przez ostatnie lata czuć się pokrzywdzone przez powiat. Nie wiem, czym jest to spowodowane. Czy mieszkamy na końcu powiatu i dlatego nie jesteśmy docenieni? Chciałbym, aby ktoś nas w końcu zauważył - mówił uczestnik show TVP, cytowany przez portal Asta24.

Uczestnik "Rolnik szuka żony" miał romans?

Maciej Kazek po programie nie znalazł miłości. Przez jakiś czas był łączony w parę z Kamilą Boś, która wystąpiła w ósmej odsłonie show. Rolnik swego czasu opublikował w mediach zdjęcie, na którym zapozował w otoczeniu znajomych. Wśród nich znalazła się Kamila. Uwagę fanów zwrócił fakt, że rolniczka sprawia wrażenie, jakby dobrze znała Maćka. Ten jednak nie odniósł się do spekulacji o romansie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.