"Rolnik szuka żony". Nicola imprezowała z uczestnikami poprzednich edycji. Dawno ich nie widzieliście

Nicola z dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Była partnerka Darka zapozowała w towarzystwie uczestników poprzednich sezonów. "Piękne przyjaźnie, świetni ludzie" - napisał pod fotografią.

Program "Rolnik szuka żony" połączył nie tylko wiele zakochanych par. Dzięki miłosnemu show narodziło się też wiele przyjaźni. Ostatnio uczestnicy hitu TVP spotkali się we Wrocławiu. Pamiątkowe zdjęcie trafiło na instagramowy profil Nicoli z dziesiątej edycji. Była partnerka Dariusza zamieściła też emocjonalny wpis.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Nicola pozuje z uczestnikami poprzednich edycji. "Jestem dziś wdzięczna"

Nicola nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony". Jej związek z poznanym w show Darkiem zakończył się w nieprzyjemnych okolicznościach. Podczas finałowego odcinka między byłymi zakochanymi doszło do konfrontacji. Internauci jednogłośnie opowiedzieli się po stronie Nicoli. Uczestniczka hitu TVP długo nie rozpaczała jednak po zakończeniu nieudanej relacji. Dzięki programowi zyskała nowych przyjaciół. Ostatnio cała grupa spotkała się we Wrocławiu. Eksdziewczyna Darka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z uczestnikami poprzednich edycji. Na fotografii możemy dostrzec między innymi Natalię i Marię, które również zabiegały o względy Dariusza, Janka, który walczył o serce Agnieszki, Teresę, kandydatkę Stanisława oraz Dawida Nowetę z siódmej edycji programu.

"Tylko tobie…" - ta piosenka połączyła nas wszystkich. Cieszę się, że mogłam ich wszystkich poznać dzięki udziałowi w programie! Piękne przyjaźnie, świetni ludzie i relacje to jest to, za co jestem dziś wdzięczna - podpisała kadr Nicola.

Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony'Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' Instagram/nicolagaw

W komentarzach odezwały się też uczestniczki ósmej odsłony miłosnego show. "Cudowna ekipa. Mamy nadzieję, że następnym razem również nam uda się być" - napisała Roksana. "Aż żałuję, że nie mogliśmy być z wami" - ubolewała Asia Osypowicz.

"Rolnik szuka żony". Nicola zmieniła kolor włosów. "Dostałam dziesiątki pytań o kolor włosów"

Jakiś czas temu Nicola zaskoczyła fanów metamorfozą. Uczestniczka dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaprezentowała się w delikatnie różowych włosach. Nowy kolor zrobił furorę wśród fanów. Okazało się jednak, że to jedynie tymczasowa zmiana. "Dostałam dziesiątki pytań o kolor włosów. Byłam na poprawkach związanych z blondem i zdecydowałyśmy się wraz z moją fryzjerką na nałożenie tonera, aby był jednolity kolor! Aktualnie włosy będą takie do dwóch tygodni" - napisała na Instagramie.

'Rolnik szuka żony'. Nicola'Rolnik szuka żony'. Nicola fot. Instagram/@nicolagaw

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.