"Hotel Paradise". Program jeszcze się nie zaczął, a produkcja już podpadła widzom. "To bez sensu"

Za chwilę rusza kolejna edycja "Hotelu Paradise", ale już teraz widzowie show mają poważny zarzut do produkcji. Twierdzą, że zepsuto im całą zabawę. Wszystko przez wizytówki uczestników, które pojawiły się w sieci.

Już w marcu rusza kolejna edycja "Hotelu Paradise". W roli prowadzącej niezmiennie pojawi się uwielbiana przez widzów Klaudia El Dursi, która z programem związana jest od samego początku. Tym razem zmieniono lokalizację rajskiego hotelu. Ósma edycja show kręcona jest w Wietnamie, w malowniczym rejonie, który określany jest jako "wietnamskie Malediwy". W nadchodzącym sezonie pojawi się także kolejna znacząca zmiana. Uczestnicy, którzy odpadną z programu, nie będą mogli już wrócić do hotelu, więc rywalizacja sięgnie zenitu. Cel jest jeden: zakończyć każde Rajskie Rozdanie w parze, a nie solo. Jak to osiągnąć? Uczestnicy mogą kierować się sercem, albo zawierać pakty i tworzyć zawiłe intrygi. Produkcja ostatnio pokazała nowych uczestników i właśnie zachęciła do typowania pierwszych par. Widzowie już są niezadowoleni, a program jeszcze się nawet nie zaczął.

Zobacz wideo Tyszka o El Dursi. "Wiedziałem, że zajdzie daleko." Pochwalił też Blankę

"Hotel Paradise". Kogo tym razem zobaczymy w programie? Agnieszka niedawno została zdradzona. Była w dziesięcioletnim związku

Na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie już pojawiły się zdjęcia nowych uczestników. Pięć kobiet i pięciu mężczyzn będzie próbowało stworzyć pary na wyspie. W ósmej edycji show udział w programie wezmą: "wieczna singielka" Luiza, Agnieszka, która niedawno została zdradzona przez partnera, z którym była w dziesięcioletnim związku, Martyna, która kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu również rozstała się z chłopakiem, Natalia, która w połowie jest Włoszką i ma ognisty, sycylijski temperament i Dominika, która otwarcie mówi to, co myśli i nie boi się konfrontacji z innymi uczestnikami. Wśród panów tym razem zobaczymy: Antka, który jest przekonany, że robi złe pierwsze wrażenie na kobietach, Michała, antyfana monogamicznych związków, Daniela, który w połowie jest Anglikiem i aranżuje wolontariaty w Tanzanii, Jędrzeja, który jest już gotowy na poważną relację i Bartka, który słynie z ciętego języka. Produkcja "Hotelu Paradise" właśnie zachęciła widzów, aby spróbowali wytypować pierwsze pary. Fani formatu nie są jednak zadowoleni z takiego obrotu spraw. Zdjęcia nowych uczestników znajdziecie w galerii na górze strony.

'Hotel Paradise'. Nowi uczestnicy'Hotel Paradise'. Nowi uczestnicy fot. Instagram.com/hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise". Widzowie mają zarzut do produkcji. "To bez sensu"

W komentarzach pod najnowszą publikacją "Hotelu Paradise" na Instagramie pojawiły się głosy rozczarowanych widzów, którzy mają żal do produkcji, że wyjawiła, kto pojawi się w programie jeszcze przed emisją premierowego odcinka. Do tej pory widzowie poznawali uczestników dopiero w programie. Czy produkcja show właśnie zepsuła całą zabawę? "O wiele ciekawiej było jak uczestnicy byli pokazywani dopiero w pierwszym odcinku", "Zapytajcie od razu, kto wygra...", "Po co pokazujecie wcześniej uczestników? Bez sensu" - czytamy w komentarzach. Zgadzacie się z tymi opiniami? Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 4 marca. Będziecie oglądać? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.