"Dziedzictwo". Fani oszaleli na jego punkcie. Jak prywatnie wygląda młody Yusuf? [ZDJĘCIA]

Turecki serial "Dziedzictwo" od niedawna można obejrzeć na TVP. Nowa produkcja zastąpiła "Przysięgę" i obecnie cieszy się sporą popularnością. Uwagę widzów przyciągnął przede wszystkim jeden z charyzmatycznych młodych bohaterów - Yusuf. Jak wygląda prywatnie? Sprawdźcie!

Premiera tureckiego "Dziedzictwa" odbyła się w 2020 roku. Produkcja cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale także za granicą  Na kanale TVP1, możemy ją oglądać od 30 marca. Serial przedstawia wyjątkową historię miłości bogatego biznesmena i biednej dziewczyny. Młodej parze na ekranie towarzyszy siostrzeniec po tragicznych przejściach - Yusuf.

Zobacz wideo Joey Batey zagrał Jaskiera w "Wiedźminie". "Cieszę się, że ludzie chcą mnie oglądać"

Yusuf z serialu "Dziedzictwo". Jak wygląda naprawdę? 

Jednym z głównych bohaterów tureckiego serialu jest młody Yusuf. Chłopak musi stawić czoła tragicznym wydarzeniom i jednocześnie sprostać oczekiwaniom swoich opiekunów. W rolę chłopca wciela się młody Berart Rüzgar Özkan. Aktor ma dopiero dziewięć lat, ale już teraz może pochwalić się sporym doświadczeniem. Odtwórca roli Yusufa występował między innymi w reklamach takich marek jak: Philips, Opel czy Beko. Berart ma na swoim koncie także inną wielką produkcję. W 2020 roku zadebiutował w serialu "Trust". Zdjęcia młodego aktora możecie zobaczyć w galerii na górze strony. 

 

O czym jest serial "Dziedzictwo"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje sama wraz z pięcioletnim synem Yusufem we wrogiej rezydencji. Kesver ulega tragicznemu wypadkowi i przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher by ta zaopiekowała się jej synem. Chłopiec z początku nie wie o śmierci swojej matki. Młody Yusuf trafia pod skrzydła swojego wujka Yamana, potężnego biznesmena. To przy nim ma nauczyć się podstawowych zasad i dodatkowo stawić czoła rodzinnym tragediom.

"Dziedzictwo". Kiedy i gdzie oglądać? 

Produkcja liczy ponad 400 odcinków, a kolejne sezony wciąż są nagrywane. Serial można oglądać pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1. Wszystkie wyemitowane odcinki można znaleźć na stronie TVP VOD. Powtórki w telewizji można obejrzeć od poniedziałku do piątku, o godz. 5:15. ZOBACZ TEŻ: "Akacjowa 38". Claudia wyzna miłość Marco. Ten straci przytomność... Jest i plan zbrodni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.