"Siostry wielkiej wagi". Amy Slaton schudła ponad 50 kilogramów. Pokazała nowy wygląd. Fani są zachwyceni

Amy Slaton na początku swojej drogi do wymarzonej sylwetki ważyła ponad 180 kilogramów. Jakiś czas temu wyznała, jak dużo udało jej się schudnąć. Zmieniła się nie do poznania.

Amy i Tammy Slaton są znane z programu TLC "Siostry wielkiej wagi". Widzowie mogą podziwiać zmagania dwóch sióstr z otyłością. Obie panie robiły wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Pod okiem specjalistów w końcu są na dobrej drodze do wymarzonych sylwetek. Amy początkowo ważyła około 180 kilogramów. Jak przekazał portal Mirror, w jednym z ostatnich odcinków wyznała, że udało jej się zrzucić ponad 50 kilogramów. Kobieta bez wahania publikuje zdjęcia po przemianie.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Amy Slaton zaprezentowała się w nowej odsłonie

Amy Slaton z "Sióstr wielkiej wagi" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Fani mogą się z nią komunikować za pomocą TikToka. Uczestniczka programu regularnie dodaje filmiki z życia prywatnego. Jej poczynania obserwuje aż 240 tysięcy użytkowników. Niedawno Amy wstawiła nowe selfie. Widać na nich, jak bardzo zmieniła się jej twarz. Kobieta wygląda jak zupełnie inna osoba. Jej metamorfoza została pochwalona przez fanów. 

"Śledzę twoją przemianę od początku. Wyglądasz świetnie!", "Ale super! Widać, że dużo schudłaś", "Jesteś piękna" - czytamy w komentarzach. Obserwatorzy twierdzą, że od jakiegoś czasu Amy wygląda na dużo szczęśliwszą. Pod filmikami znajdziemy mnóstwo komplementów. Uczestniczka programu używa zazwyczaj wiele filtrów. Fani jednak sądzą, że bez nich wygląda znacznie lepiej.

Tammy również jest na dobrej drodze do wymarzonej sylwetki

Nie można nie wspomnieć także o ogromnej metamorfozie siostry Amy, Tammy Slaton. Uczestniczka "Sióstr wielkiej wagi" miała na początku ogromne problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Ważyła ponad 300 kg. Zmagała się także z powracającym efektem jojo. Z tego powodu kobieta miała wielkie problemy ze zdrowiem. W 2022 roku zaraziła się koronawirusem i trafiła do szpitala z powodu niewydolności płuc. Od tego czasu nosiła wąsy tlenowe. Ostatnio jednak publikowała zdjęcia bez nich. Tammy wyznała, że jest z nią coraz lepiej. Ujęcia na profilu na Instagramie pokazują, że uczestniczka ciągle chudnie. Od początku swojej drogi zrzuciła ponad 100 kilogramów. ZOBACZ TEŻ: Fani "Sióstr wielkiej wagi" uważają, że mąż Tammy Slaton wyjawił prawdę. Mężczyzna miał zdradzić, że małżeństwo jest fałszywe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.