"Hotel Paradise All Stars". Premiera tuż tuż. Szykujcie się na wielkie zwroty akcji. Mamy pierwsze zdjęcia

"Hotel Paradise. All Stars" już za moment trafi do emisji. Co się wydarzy w wyjątkowej edycji? Przygotujcie ogromne pokłady cierpliwości. Emocji będzie aż nadto. Mamy pierwsze zdjęcia z planu.

Na ten moment najwierniejsi fani z pewnością wyczekiwali od dawna. Najnowsza edycja "Hotelu Paradise. All Stars" wystartuje już niebawem. Jedno jest pewne. W tym sezonie niespodzianek nie zabraknie. Szykujcie się na prawdziwy emocjonalny rollercoaster i niespodziewane zwroty akcji. Oj będzie się działo. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise All Stars". Premiera tuż tuż. Kto tym razem zawita do raju? 

"Hotel Paradise" to hitowe reality show emitowane na antenie TVN7. Produkcja doczekała się już sześciu sezonów. Siódmy ma być całkowitą odmianą i wielkim zaskoczeniem dla widzów. Na rajskiej wyspie pojawią się sami dobrze znani uczestnicy. Najwierniejsi fani z pewnością już przebierają nogami. Premiera pierwszego odcinka "Hotelu Paradise All Stars" odbędzie się w czwartek, 25 maja o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Klaudia el Dursi odprowadziła syna na egzamin ósmoklasisty Klaudia El Dursi podekscytowana po egzaminie syna. "Mamy to!"

Czego możemy spodziewać się po najnowszym sezonie? Przede wszystkim czeka nas multum dramatów, nieporozumień i scen zazdrości. Na ten moment wiemy już, że w wyjątkowej edycji pojawią się m.in. Basia Pędlowska, finalistka trzeciej edycji, Łukasz "Blondino", czyli finalista drugiej edycji, Nana Majos, Julia Skrodzka oraz Grzegorz Głuszcz.

 

Trzeba przyznać, że najnowsza edycja o nieco zmienionej formule i nazwie już od samego początku wywoływała skrajne emocje wśród fanów. Bez wątpienia atmosferę podgrzewa fakt, że uczestnicy dobrze znają siebie nawzajem oraz reguły obowiązujące w programie. Kto jeszcze dołączy do rajskiego składu i z jakimi wyzwaniami będą musieli zmierzyć się mieszkańcy willi? O tym przekonamy się już niebawem. A jak wygląda tym razem miejscówka? Ta edycja została nakręcona na pięknej kolumbijskiej wyspie. Więcej zobaczycie TUTAJ.

'Hotel Paradise' "Hotel Paradise All Stars". Szokujące zmiany w emisji. To nie spodoba się widzom

"Hotel Paradise All Stars". Klaudia El Dursi zdradziła szczegóły. Będą zmiany w emisji

Tutaj mamy nieco smutniejszą wiadomość dla tych, którzy myśleli, że będą mogli cieszyć oczy "Hotelem Paradise All Stars" przez cały tydzień. W jednej z najnowszych rozmów prowadząca program Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła, że emisja odcinków została nieco ograniczona. "Dwa razy w tygodniu, co daje 12 długich tygodni z nami i naszymi perypetiami" - powiedziała w rozmowie z portalem Party. W związku z małymi roszadami "Hotel Paradise All Stars" będzie można oglądać w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7.  Zobacz też: "Hotel Paradise". Bibi schudła 18 kilogramów. "W końcu mam wolną głowę od kalorii".

Więcej o: