"Hotel Paradise All Stars". Klaudia El Dursi zdradza kolejne szczegóły. Zmiany w emisji

Na ten moment fani wyczekiwali od dawna. Premiera "Hotelu Paradise All Star" już coraz bliżej. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki przygotowała produkcja? Klaudia El Dursi właśnie zdradziła kolejną. Widzowie mogą nie być zadowoleni.

"Hotel Paradise" to hitowe reality show emitowane na antenie TVN 7. Program od początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Format polega na tym, że grupa ludzi wyjeżdża na rajskie wakacje, w celu poszukiwania miłości. Premiera długo wyczekiwanej najnowszej edycji "Hotelu Paradise All Stars" nadchodzi wielkimi krokami. W tym sezonie pojawią się dobrze znani widzom uczestnicy z poprzednich edycji. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Fani muszą się liczyć ze zmianami. Klaudia El Dursi właśnie zdradziła szczegóły.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise All Stars". Klaudia El Dursi ma dla fanów smutną informację. Przygotujcie się na zmiany 

Widzowie już przebierają nogami. Wielka premiera "Hotelu Paradise All Stars" jest zaplanowana na czwartek 25 maja. Jak już wiemy, w tej edycji na pewno zobaczymy Basię Pędlowska, finalistkę trzeciej edycji, Łukasza "Blondino", czyli finalistę drugiej edycji, Nanę Majos, Julię Skrodzką oraz Grzegorza Głuszcza. Na tym jednak nie koniec. W pięknej kolumbijskiej willi zamieszkają jeszcze inni uczestnicy. Na razie produkcja nie zdecydowała się jednak na ujawnienie ich tożsamości.

Bibi, 'Hotel Paradise 3' "Hotel Paradise". Bibi schudła 18 kilogramów. "Mam wolną głowę od kalorii"

Najnowsza edycja o zmienionej nazwie już od samego początku wywoływała skrajne emocje u fanów. Bez wątpienia atmosferę podgrzewał fakt, że uczestnicy dobrze znają siebie nawzajem oraz reguły obowiązujące w programie. Niestety dla widzów, którzy radowali się na myśl, że będą raczyć się nowym sezonem od poniedziałku do piątku, mamy przykrą wiadomość.

 

W jednej z najnowszych rozmów prowadząca program Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła kilka szczegółów. "Dwa razy w tygodniu, co daje 12 długich tygodni z nami i naszymi perypetiami" -  powiedziała w rozmowie z portalem Party. "Hotel Paradise All Star" będzie można oglądać w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN 7.

Julia 'Hotel Paradise' Znamy nową uczestniczkę "Hotelu Paradise". Była w drugiej edycji

"Hotel Paradise". Co słychać u pozostałych uczestników? Jay pojechał na wycieczkę. Wylądował w szpitalu 

Jay Dąbrowski i Eliza Milewska poznali się na planie piątej edycji "Hotelu Paradise". Niedawno para wybrała się na wspólne egzotyczne wakacje do Afryki. Niestety, zaraz po przyjeździe zakochani narażeni byli na szereg nieprzyjemności. Najpierw złapali poważną infekcję i wylądowali w szpitalu. Później próbowano ich okraść. To nie koniec nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Jay znów zmaga się z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Bliskie spotkanie z jeżowcem zakończyło się w szpitalu. Nie obyło się bez przeprowadzenia bolesnego zabiegu. Zobacz też: "Hotel Paradise". Jay wylądował w szpitalu. Na nagraniu krzyczał z bólu. "Nie czuję dotyku"

Więcej o: