"Love Island". Laura Sieka wróciła do partnera. "Ciekawe jak długo". Odpowiedziała

Laura Sieka z "Love Island" opublikowała zdjęcie z ojcem swojej córki. Niedawno para ogłosiła rozstanie. Wygląda na to, że wrócili do siebie. Uczestniczka miłosnego show wdała się w dyskusję z fankami, które z rezerwą podeszły do tych wiadomości.

Laura Sieka wystąpiła w trzeciej edycji "Love Island". Już po zakończeniu show zakochała się w 37-letnim Bartku, który został ojcem jej córki. Pod koniec lutego w emocjonalnym wpisie modelka potwierdziła rozstanie z partnerem. Niedawno w kwestii miłości zasięgnęła nawet porady u wróżki. Wygląda na to, że rozstanie jest już nieaktualne i para dała sobie jeszcze jedną szansę na związek. Właśnie opublikowali wspólne zdjęcie z córką

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

"Love Island". Laura Sieka wróciła do partnera. Opublikowali wspólne zdjęcie z córką

O zakończeniu związku z Bartkiem Laura Sieka poinformowała fanów pod koniec lutego. Na Instagramie potwierdziła rozstanie, ale nie podała żadnego powodu. Byłemu partnerowi poświęciła cały wpis, w którym podziękowała mu za wspólnie spędzony czas. "Zawsze będziesz miał wyjątkowe miejsce w moim sercu! Niestety, polegliśmy. To była naprawdę wyjątkowa miłość" - zwróciła się wtedy do partnera. Fani byli zdruzgotani tą wiadomością, bo mocno im kibicowali. Wygląda jednak na to, że udało im się porozumieć, bo Laura Sieka właśnie opublikowała zdjęcie z Bartkiem. "Baltazarki w komplecie" - podpisała fotografię i w opisie zdjęcia dodała serduszko. Na fotografii uczestniczka "Love Island" wygląda na szczęśliwą. W komentarzach od razu pojawił się wpisy fanek powątpiewających w tę idyllę. Modelka zareagowała na kąśliwie wiadomości. 

Księżna Kate Księżna Kate i jej "latające spódnice". Opanowała pewien trik

Ciekawe jak długo... - napisała uszczypliwie jedna z fanek.
Pamiętaj, że jestem matką jego dziecka. Zawsze jestem #1 - odpisała wymownie Sieka.
No, akurat z tym nr 1 to tak różnie bywa u mężczyzn, nawet jeśli ma się wspólne dziecko - skwitowała inna obserwatorka
A dalej jest przy mnie. To się nazywa miłość, co? - podsumowała Sieka.
 

"Love Island". Przez ostatnie miesiące Laura Sieka sporo przeszła

Laura Sieka przez ostatnie miesiące walczyła o zdrowie córki. Mia przyszła na świat w sierpniu 2022 roku. Od razu po porodzie została zabrana na operację. Zdiagnozowano u niej rzadką wadę rozwojową, wytrzewienie jelit. Zabieg się powiódł, ale niedługo potem kilkumiesięczna dziewczynka zapadła na sepsę grzybiczną. Wygląda na to, że Laura Sieka i jej córeczka Mia odzyskują siły. 18 marca modelka świętowała siódmy miesiąc życia dziewczynki. "Moja siedmiomiesięczna miłość ! A jak się będziesz czegoś bać, to bądź straszniejsza od tego co cię przestrasza" - napisała na Instagramie. 

Więcej o: