"Hotel Paradise". Jay jest chory? Przekazał niepokojące wieści. "Tydzień temu niczego się nie baliśmy"

Jaya mieliśmy okazję poznać w piątej edycji "Hotelu Paradise". Były uczestnik programu tuż przed wylotem na wakacje podzielił się osobistym wyznaniem. Na Instagramie zamieścił niepokojący wpis. Chodzi o kwestie zdrowotne. Jay może mieć powody do zmartwienia.

Jay był jednym z uczestników piątej edycji "Hotelu Paradise". W randkowym show stworzył parę z Elizą. Ich relacja raczej wzbudzała kontrowersje niż zachwyt wśród fanów. Z kolei widzowie przewidywali, że zaraz po zakończeniu emisji programu, para ogłosi rozstanie. Tak się jednak nie stało, a losy tych dwojga potoczyły się zupełnie inaczej. Po wyjściu z "Hotelu Paradise" para zdecydowała kontynuować relację i pozostaje w związku aż po dziś dzień. Po udostępnianych relacjach w mediach społecznościowych widać, że są bardzo zakochani, a przede wszystkim dobrze czują się w swoim towarzystwie. Niedawno Jay i Eliza ogłosili, że wybierają się na kilka miesięcy za granicę. Zakochani nie ukrywali z tego powodu radości. Teraz sprawy się nieco skomplikowały.  

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Ma problemy zdrowotne? Opublikował niepokojący wpis

Jay z "Hotelu Paradise" aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i na YouTubie, gdzie chętnie pokazuje kawałki z życia prywatnego u boku Elizy. Para uwielbia wspólne wycieczki. Razem odwiedzili już kilka krajów. Ostatnio podzielili się dobrą nowiną. Przekazali, że już wkrótce ich życie bardzo się zmieni. Zakochani planowali wyjechać razem na dłużej i nie kryli z tego powodu ekscytacji. 

Tak kiedyś wyglądały uczestniczki 'Hotelu Paradise'. Niektóre bardzo się zmieniły Metamorfozy uczestniczek "Hotelu Paradise". Launo przeszła operację całego ciała

Tuż przed podróżą Jay postanowił wejść w interakcję z fanami i zorganizował popularną serię Q&A. W trakcie rozmów padło pytanie o lęki. "O co się najbardziej boicie?" - zapytał jeden z internautów. Pod tym pytaniem Jay opublikował niepokojący wpis. Podzielił się z fanami obawami, wspomniał również o problemach zdrowotnych.

Szczerze mówiąc, jeszcze tydzień temu niczego się nie baliśmy. Niestety, przydarzyło mi się coś, co mi się nigdy nie stało i jedyne czego się boję to to, że Eliza będzie musiała przez to przechodzić jeszcze raz. Nie chcę jeszcze o tym publicznie mówić, ale mogę powiedzieć, że jest to problem zdrowotny  - napisał Jay na Instagramie. 

'Hotel Paradise'. Jay'Hotel Paradise'. Jay Instagram/@jay_dabrowski

Jay na razie nie zdradził jednak żadnych konkretnych szczegółów dotyczących stanu zdrowia. Wiadomo jedynie, że niegdyś mierzył się z depresją i anoreksją. Być może opublikowany wpis jest nawiązaniem do jednej z tych chorób. W kolejnych pytaniach Jay uciął temat. Wyjawił natomiast, że z ukochaną wybierają się do Afryki. Zwiedzanie kontynentu planują rozpocząć od Kenii. Podróż ma zająć od dwóch do sześciu miesięcy. Na razie para nie zna dokładnego terminu powrotu do Polski. Eliza i Jay już lada dzień wyjeżdżają.

Chris Ducci i Monika Czajkowska "Hotel Paradise". Chris Ducci oświadczył się partnerce. Pokazała pierścionek

"Hotel Paradise". Eliza wybrała miejsce na ślub

Eliza i Jay z piątej edycji "Hotelu Paradise" uwielbiają wspólne podróże. Mają nawet powoli rozwijający się kanał na YouTube, gdzie najczęściej pokazują zagraniczne wycieczki oraz urywki z życia codziennego. Jakiś czas temu para wybrała się na wspólny weekend, pod Warszawę. Miejscowość, w której się zatrzymali była bardzo urokliwa. Eliza nie kryła zachwytu. Uroczy hotel skradł jej serce na dobre. Zaczęła nawet snuć weselne plany. Wcześniej była uczestniczka randkowego show marzyła o skromnej ceremonii za granicą. Czy jej plany się ziszczą? Przekonamy się już niebawem. Zobacz też: Jay wraca wspomnieniami do trudnych chwil. "Czasem było tak źle, że nie miałem co jeść".

Więcej o: