"Hotel Paradise". Pamiętacie Annę Adamczyk? Zmieniła się nie do poznania!

Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" cieszyła się ogromną popularnością. Widzowie szczególnie polubili Annę Adamczyk. Kilka lat po udziale w programie zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Anna Adamczyk dała się poznać fanom "Hotelu Paradise" w pierwszej odsłonie randkowego show. Była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek. Szybko zdobyła sympatię widzów. Niestety, pożegnała się z programem tuż przed finałem. Mimo to zdobyła dużą popularność w mediach społecznościowych. Aktywnie dodaje posty na Instagramie. W ostatnim czasie pochwaliła się nowym wyglądem.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

Anna Adamczyk z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę

Anna Adamczyk zasłynęła z udziału w "Hotelu Paradise". W programie nie mogła narzekać na brak kandydatów. Wielu panów chciało stworzyć z nią relacje. Ostatecznie Anna dała szansę Mateuszowi Szekowi, znanemu jako Matt Palmer. Początkowo fanom wydawało się, że tę dwójkę łączy prawdziwe uczucie. Jak się szybko okazało, była to jedynie gra, dzięki której uczestnicy mieli zdobyć główną nagrodę. Niestety, oboje odpadli tuż przed finałem. Choć nie połączyła ich miłość, przyznali, że dobrze wspominają udział w programie. Od tego momentu Anna przeszła ogromną przemianę. 

Strach ma wielkie oczy, a ja miałam duży nos. Dzięki operacji moja twarz nie wygląda już na taką zołzowatą, no ale niestety charakter pozostał - mówiła Anna Adamczyk na swoim profilu.
 

"Hotel Paradise" otworzył jej drogę do popularności. Stała się rozpoznawalna w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała aż 144 tysiące obserwujących. Regularnie zamieszcza posty z życia prywatnego. Jak się okazało, w ciągu kilku lat Anna zmieniła się nie do poznania. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Za pomocą InstaStory miała poinformować fanów o operacji plastycznej nosa. Jak sama przyznała, było to jedno z jej marzeń. Ta metamorfoza zupełnie ją odmieniła.

 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski, Joanna Opozda Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada Joannie Opoździe. Wydała oświadczenie

Co teraz robi Anna Adamczyk?

Po jakimś czasie od odejścia z "Hotelu Paradise" Anna zaangażowała się w kolejny projekt. Wzięła udział w show "One Night Squad". W programie brało udział dziesięć osób. Uczestnicy przez dziesięć dni musieli przemierzać Zanzibar i wykonywać wymagające zadania. Wszystko po to, aby zwyciężyć i pławić się w luksusie. Dzięki kolejnemu show  popularność Anny Adamczyk wzrosła. Fani zastanawiali się także, czy znalazła w końcu drugą połówkę. Mimo że kobieta działa aktywnie w mediach społecznościowych, nie informuje obserwatorów o swoim życiu miłosnym. Od czasów "Hotelu Paradise" nie ogłosiła, że jest w związku. Po jej profilu na Instagramie można wywnioskować, że obecnie skupia się tylko na sobie. Co sądzicie o metamorfozie Anny Adamczyk? ZOBACZ TEŻ: Joanna Jabłczyńska chciała odejść z "Na Wspólnej". Pożegnała się z produkcją. Po latach ujawniła, co od nich usłyszała

Więcej o: