Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" jest nie do poznania. Uczestnik schudł ponad 30 kg

Uczestnik "Googlebox" zaprezentował się w nowej odsłonie. Krzysztof Radzikowski, który zawodowo zajmuje się sportem, kiedyś ważył znacznie więcej. Mężczyzna pochwalił się ogromną metamorfozą w mediach społecznościowych.

Krzysztof Radzikowski dał się poznać widzom show "Googlebox" jako zawsze uśmiechnięty i pozytywny uczestnik. Prywatnie mężczyzna jest jednym z najlepszych polskich i światowych siłaczy, a w swojej karierze zdobył już parę tytułów. Zawodowy strongman ostatnio zachwycił fanów metamorfozą sylwetki.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

"Googlebox": Krzysztof Radzikowski nie do poznania 

Strongman od zawsze mógł pochwalić się umięśnioną sylwetką. Ogromne mięśnie były jego znakiem rozpoznawczym. Radzikowski zdobył między innymi tytuł mistrza świata federacji World Strongman Federation w 2012 roku. Jeszcze pięć lat temu ważył ponad 150 kilogramów. W mediach społecznościowych pokazał, że schudł ponad 30 kilogramów. Radzikowski opublikował na Instagramie zdjęcie "przed" i "po".

152 kg vs. 120 kg, 2018 rok vs. teraz. Inny trening, inne jedzenie, inne potrzeby, inny czas. Wtedy trzeba było dźwigać, nie wyglądać, dziś jeszcze do tego, co chcę - sporo brakuje, więc cisnę dalej - napisał w poście.

Krzysztof Radzikowski pokazał, że jest dumny ze swojej przemiany. Pięcioletnia droga do wymarzonej sylwetki została doceniona przez fanów. 

 

Fani zachwyceni nową figurą Krzysztofa Radzikowskiego 

Uczestnik "Googlebox" chętnie pokazuje swoje życie prywatne na mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go aż 448 tysięcy użytkowników. Fani skomentowali metamorfozę Radzikowskiego, pisząc, że wygląda świetnie po zrzuceniu kilogramów. Komentarz zostawiła nawet inna uczestniczka programu, Sylwia Bomba. Widzowie nie stronili od komplementów.

Dobra forma widać. Powodzenia.
Poprawa w opór, tak trzymaj.
Świetny progres - chwila moment i można na zawody kulturystyczne.
Szacunek, wyglądasz fenomenalnie siłaczu.

Jak wam się podoba nowa odsłona uczestnika "Googlebox"?

ZOBACZ WIĘCEJ: Sylwia Bomba zdradza szczegóły poczęcia Antosi. Fani zażenowani. "Dodaj, z jakiego sklepu łóżko"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.