"Farma". W programie pojawi się gość specjalny. Fani dobrze go znają. "Złoto facet"

Twórcy "Farmy" szykują dla widzów prawdziwą bombę. W programie pojawi się gość specjalny, który może nieźle namieszać. Informacja o niespodziance dla uczestników pojawiła się w mediach społecznościowych. Nie zgadniecie, kto ponownie złapie za widły.

Od 2 stycznia można śledzić losy bohaterów drugiej edycji "Farmy". Polska wersja słynnego formatu została ciepło przyjęta przez widzów Polsatu. W nowych odcinkach nie brakuje ciężkiej pracy, intryg, a może nawet i miłości. Uczestnicy będą mieszkać na wsi aż osiem tygodni. W rolach prowadzących widzowie ponownie oglądają kobiecy duet: Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Za sprawą najnowszego ogłoszenia na profilu "Farmy" w sieci zawrzało. Okazuje się, że na gospodarstwie pojawi się gość specjalny, który jest dobrze znany fanom reality show.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka w "Farmie". "Nie boję się fekaliów"

"Farma". Powrót zwycięzcy pierwszej edycji programu. Fani zachwyceni

Na oficjalnych profilach "Farmy" w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o powrocie Kuby "Wojny" Wojnowskiego, zwycięzcy pierwszej odsłony programu. Nie da się ukryć, że niepokonany uczestnik minionego sezonu był ulubieńcem widzów. Wielu z nich ogromnie ucieszyło się na jego ponowny pobyt na gospodarstwie. Tak produkcja zapowiedziała udział mężczyzny w najnowszym odcinku reality show:

Dzień dobry w środę. Mamy nadzieję, że szykujecie się już na wieczorny odcinek, bo "Farmę" odwiedzi dzisiaj gość specjalny. Powiedzcie cześć Kubie, zwycięzcy pierwszej edycji - czytamy na Instagramie.
 

Po ogłoszeniu gościa specjalnego nadchodzącego odcinka "Farmy", pod postem na Instagramie niemalże od razu zaczęły pojawiać się słowa zachwytu od internautów. Wygląda na to, że decyzja o zaproszeniu Kuby do programu była strzałem w dziesiątkę.

Super pomysł. Zdecydowanie najlepszy farmer. Odcinek genialny.
Petarda. Nie mogę się doczekać. Ustawił wysoko poprzeczkę.
Złoto facet - czytamy na Instagramie.

Sądząc po komentarzach, pojawienie się "Wojny" na gospodarstwie powinno przypaść do gustu uczestnikom, szczególnie przedstawicielkom płci pięknej. Jesteście ciekawi czy Kuba namiesza w programie?

"Farmę" można oglądać w od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.