"Top Model". Widzowie oburzeni zachowaniem Joanny Krupy. "Strasznie niesprawiedliwe". Dostało się też Michalinie

W 12. odcinku "Top Model" aspirujący modele i modelki zawalczyli o udział w pokazach podczas tygodnia mody w RPA. Michalinie udało się przekonać do siebie tylko jednego projektanta i to ona została wytypowana do opuszczenia programu przed półfinałem. Joanna Krupa ją jednak przywróciła. Ta decyzja spotkała się z ogromnym niezadowoleniem widzów.

Finał 11. edycji "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Najnowszy odcinek show TVN dostarczył widzom sporo emocji i chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Przed półfinałem żaden uczestnik nie pożegnał się z programem. Michalinę uratowała decyzja Joanny Krupy, która przywróciła ją do show. Polały się łzy szczęścia, jednak nie u widzów. Ci nie zamierzali oszczędzać jurorki i modelki. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Największe metamorfozy w "Top Model". Jak zmienili się uczestnicy poprzednich edycji programu?

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

"Top Model". Widzowie wściekli na decyzję Joanny Krupy. Nie oszczędzili też Michaliny 

Joanna Krupa podczas panelu przyznała, że nie pozwoli Michalinie odejść, gdyż jest jej ulubienicą. Podkreśliła, że to będzie pierwsza taka sytuacja w historii programu i przywróciła uczestniczkę. 

Jesteś moją ulubienicą i kocham cię ponad wszystko. Sumienie by mi nie dało spać, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś wracam - powiedziała jurorka.
 

W komentarzach pod jednym z postów "Top Model" wywiązała się zaciekła dyskusja. Internauci podkreślali, że decyzja Joanny Krupy była bardzo niesprawiedliwa względem pozostałych uczestników. 

Strasznie niesprawiedliwe. Tak to może sobie ją co program przywracać, bo przecież ulubienica.
Ale żenada. Faworyzacja aż kłuje - czytamy.

Nie zabrakło słów krytyki w stronę Michaliny, której widzowie zarzucili zawiść wobec innych uczestników:

Dramat i oszustwo. Tu nie chodzi tylko o wzrost tej dziewczyny. Ona jest też po prostu zarozumiała i niemiła.
Poziom bezczelności Michaliny góruje. Bardzo dobrze, ze nie dostała więcej pokazów. Potrafi tylko wytykać niedoskonałości innych uczestników. Nie rozumiem czemu Krupa ją przywróciła - pisali fani show.

Anna LewandowskaLewandowska podbija Katar. Na kolacji zjawiła się w oryginalnym kolczyku

Oglądaliście najnowszy odcinek "Top Model"? Podzielacie zachwyt Joanny Krupy nad Michaliną? 

Więcej o: