Jedno z flagowych reality show TVN-u powróci na ekrany telewizorów już 29 sierpnia. "Hotel Paradise" prowadzony przez Kaludię El Dursi to jeden z najpopularniejszych tego typu formatów w polskiej telewizji. Przez kilka tygodni uczestnicy mieszkają w luksusowej willi, gdzie ich głównym zadaniem jest dobrać się i pozostać w parze, przy okazji zakochując się, co jest najtrudniejsze. Co tydzień osoba bez partnera zmuszona jest opuścić posiadłość i traci szansę na wygraną. W oczekiwaniu na rozpoczęcie przedstawiamy pierwszych uczestników.
Kolejna odsłona programu, podobnie jak piąta, nagrywana była w Panamie. Fani czekają na rozpoczęcie emisji, my przedstawiamy pierwsze osoby, które powalczą o główną wygraną w wysokości stu tysięcy złotych.
Pierwszą potwierdzoną uczestniczką jest 23-letnia Anastazja z Warszawy. Na co dzień pracuje jako social media manager. To Ukrainka z polskimi korzeniami, która do Polski przyjechała pięć lat temu na studia dziennikarskie. Przez 12 lat trenowała szermierkę. Jest towarzyska i uwielbia ludzi, ale bywa wybuchowa. Szuka wysokiego, prawdomównego partner, który będzie umiał ją rozbawić.
Drugim uczestnikiem, którego poznamy nieco bliżej już wkrótce, jest 24-letni Mikołaj z Bydgoszczy. Niedawno założył własną firmę w branży e-commerce, której poświęca nawet kilkanaście godzin dziennie. Jego największą pasją jest sport. W wieku 16 lat zdobył Mistrzostwo Polski w Muay Thai, lecz ze względu na kontuzję musiał zrezygnować z zawodowego uprawiania tej dyscypliny. Uwielbia wyzwania i czerpie z życia pełnymi garściami. Ma za sobą trzyletni związek. Nie szuka miłości, wierzy, że sama się pojawi. Najlepiej w postaci wrażliwej i opiekuńczej niebieskookiej blondynki.
Czekacie niecierpliwie na nową edycję "Hotelu Paradise"?
"Dziennikarz trafił w czuły punkt, a Karol Nawrocki ma krótki lont". Ekspertka punktuje zachowanie prezydenta
Wałęsowie są 56 lat po ślubie. Tak Lech zareagował na pytanie, czy wciąż się kochają
Bill Cosby skazany za gwałt sprzed 54 lat. Musi zapłacić ogromne odszkodowanie
Torbicka w stylowym garniturze, Zalewski cały na czarno. Olejnik poszła na całość
Ralph Kaminski nie ma dobrych wspomnień z popularnego show. Mówi o "telewizyjnym cyrku"
Nożyński rozstał się z matką swoich synów. W "Tańcu z gwiazdami" ujawnił, jakie mają relacje
Zamknięto restaurację po "Kuchennych rewolucjach". Właściciele zabrali głos
Nowy wpis Wiśniewskiego po rozstaniu. Pokazał najmłodszego syna
Tak mieszkają Cichopek z Kurzajewskim. Patrzymy na poduszki w kształcie serc z ich inicjałami